Käi jala talvevõistlus 23.-31. detsember

21. detsember 10

23. – 31. detsember TASUTA Käi Jala! Talvevõistlus

 

Aasta on jalakäijatele olnud üsna huvitav: lumerohke talv, palav suvi ja kuldne sügis. Veel enne, kui see aasta lukku panna, soovitab Käi Jala! meeskond lisada vürtsi kõige kiiremale perioodile, võtta sõbrad kampa ning koguda energiat ja häid emotsioone uueks aastaks!

Käi Jala! võistlusel tuleb iga päev kanda sammulugejat, käia võimalikult palju jala ning sisestada tehtud sammud meie veebikeskkonda. See sportlik võistlus on universaalne, kuna toimub just seal, kuhu iganes jalad viivad. Lisaks tekitab igapäevane sammulugeja jälgimine positiivset hasarti. Võistlus on jõukohane igaühele ning igaühel on võimalus loosiauhindadest osa saada.

Talvevõistlus toimub just nimelt jõulude ja uue aasta vahel. Pühade ajal külalisi kostitades, või külla minnes on nüüd enam põhjust ja motivatsiooni minna seltskonnaga pidulaua tagant välja jalutama. Samuti, kui nädal aega on aktiivne Talvevõistlus kestnud, siis uue aasta vastuvõtmisel on tervislik-sportlik rutiin juba olemas. Põhjuseid, miks osaleda Talvevõistlusel on veel. Lisaks tervise võidule on meil osalejate vahel välja loosida mitmeid auhindu partneritelt. Loosime välja koormusteste Vomaxilt <http://www.vomax.ee/>  ning mahla kinkekorve Kadarbikult <http://www.kadarbik.ee/> . Käi Jala! auhinnafondis on veel soojendatavad sussid ning 12 paari Käi Jala! sokke.  Samuti on võimalus võita tasuta osalemine 2011. aasta Käi Jala! etappidel. Talveetapile registreerimiseks külasta lehte www.kaijala.ee.  Tasuta osalemiseks kasuta promokoodi PIDU. Promokood kehtib nii üksi kui võistkonniti registreerumisel. Kui vajad uut sammulugejat, siis selle saad tellida Käi Jala! Tervisepoest <http://epood.kaijala.ee/> , kus lisaks sammulugejatele veel palju tervisekaupu ja jõulukingiideid ja seda parimate veebi-hindadega.

Kindlasti tule kasuta võimalust osaleda tasuta Käi Jala! Talveetapil!