Jüri Jaansoni Kahe Silla Jooks Juubelijooks – võimalus registreeruda ka firmadel!

15. juuli 10

Nagu traditsiooniks on saanud, suunduvad spordisõbrad septembri alguses Pärnusse, kus koos Jüri Jaansoniga läbitakse ligi üheksa kilomeetrine Pärnu jõe kallastel ja üle sildade kulgev rahvajooksurada.

5. septembril 2010. aastal toimub juba kümnes, sel korral niisiis Kahe Silla juubelijooks. Registreeruda tasub juba juulis, sest siis on osalustasu eriti soodne. Lisaks jooksjatele kutsuvad korraldajad registreerima ka kõiki kepikõnni- ning käimisesõpru, sest kohe jooksjaterivi lõpust, samuti kell 12, antakse lähe ka Kahe Silla retkele. Loomulikult on Kahe Silla lastejooksudele väga oodatud ka kõige pisemad spordisõbrad!

Kuna firmasport kogub Eestis järjest enam populaarsust ning huvilisi, peetakse ka käesoleval aastal Kahe Silla Jooksul eraldi arvestust ettevõtete paremusjärjestuses. Firmadele ja ka teistele kollektiividele (alates viiest osalejast) kehtib soodustus – 20% I (01.07.10 – 31.07.10) ja II voorus (01.08.10 – 03.09.10) registreerimisel. Jooksul osalenud parimated ettevõtted saavad loomulikult ka väärikad auhinnad.

Uuri lähemalt: www.2silda.ee