Jooksupartner alustab jooksu ühistreeningutega Tallinnas!

13. november 08

Huviliste soovil oleme jõudnud ühistreeningute korraldamiseni. On heameel, et oma tegevusega oleme olnud paljudele abiks. Täpselt ei teagi kes küsis, et miks me ühistrenne ei tee väljaspool nö projekte. Vastata ei osanud. Nüüd oskame – teeme küll!

Regulaarsed tunniajased ühistreeningud on planeeritud iga kahe nädala tagant. Treeningute eesmärk saab olema süvalihaste tugevdamine läbi erinevate vahendite ja harjutuste. Paljudel on olemas treeningvahend Gymstick ning sealt kaudu loome neile väljundi oma harjutusvara rikastamiseks. Samas ei jää keegi abivahendita ka treeningul, kõik saavad jõudu ja osavust Gymstickiga proovile panna. Osad treeninguid on planeeritud välitingimustesse, aga alustame sees. Välistreeningud kujunevad läbi erinevate drilliharjutuste.

Esimene sellelaadne ettevõtmine on planeeritud 20. novembrile kella 19.00-ks Audentese Spordihallis. Siis teeme ÜKE treeningut Gymstickiga!

Treeningu osalustasu on 70 krooni kord, millele lisandub halli kasutamise pilet, mille igaüks ise ostab.

Kuna läheneme harjutuste tegemisel individuaalselt, siis treeninggrupi suuruseks on hetkel planeeritud 15 inimest. Treeningule registreerimiseks palume saata e-mail: margus@jooksupartner.ee või marit@jooksupartner.ee