Järvselja Elamusretk

07. september 11

Foto: www.jarekj.com

Talvekuu toob meid seiklema Tartumaale Järvselja uskumatutesse metsadesse. Retk viib meid seekord Emajõe-Suursoo metsa- ja taliteedele. Liikudes soosaarelt soosaarele näeme palju inimese poolt puutumata loodust. Lähme vaatame ka üle Kotkapesa männi ning otsime elamusi Järvselja õppemetskonna valdustelt.

Retke algus:

Start on pühapäeval, 20 novembril kell 11.00 Ahunapalu surnuaia juurest. Kohale võiks tulla pool tundi varem, et saaksime koos õigeaegselt startida.

Orienteeruv ajakava:

Retk kestab ligikaudu 5 tundi, mille jooksul läbitakse olenevalt ilmastikust umbes 15-20 km pikkune teekond. Retk toimub tähistamata rajal, kuid koos retkejuhiga, kes osalisi põnevatesse kohtadesse viib. Matka lõpus ootab kõiki soe söök, diplom tubli osavõtu eest ja soovi korral saate retke eest ka IVV templi.

Retke maksumus:

  • Täiskasvanu: 15 eurot
  • Pensionär/(üli)õpilane: 10 eurot.

Hinnas sisaldub matkajuhi/rajameistri teenus, suupisted ja jook matka ajal ning soe söök ja diplomid matka lõpus.

SOODUSTUS GRUPILE: Kogu kokku vähemalt 8-liikmeline seltskond ning matka soodsamalt! Grupi puhul on hinnad järgnevad:

  • Täiskasvanud: 10 eurot iga inimese kohta
  • (üli)õpilased/pensionärid: 7 eurot iga inimese kohta.

Registreerimiseks tuleb saata kiri registreerimissooviga aadressile elamusretked@firmasport.ee. Kirjas peaks märkima osalejate nimed ja e-maili aadressid, kontakttelefoni ning klubi/grupi nimetuse (kui ei ole, siis võib midagi põnevat välja mõelda – see on vajalik, et hiljem parimat klubi/seltskonda välja selgitada).

Pärast registreerimist tee ülekanne Eesti Firmaspordi Liit MTÜ arveldusarvele 10220070111016 SEB Pangas. Selgitusse märgi kindlasti retke nimi ning osaleja(te) nimi(/ed).

Registreerimisetähtaeg on 16. november!

Teid loetakse registreerunuks, kui ka retke tasu on üle kantud.

Muu oluline:

Palume arvestada kohalesõiduks piisavalt aega, et saaks retkega ilusti õigeaegselt alustada. Jalga tuleks panna mugavad matkajalanõud ning riietuma peaks vastavalt ilmastikuoludele, et liiga külm või palav ei hakkaks.

 

Küsimuste korral helista 55 550 848 (Jaanika), 53 476 926 (Triin)

või kirjuta elamusretked@firmasport.ee

www.elamusretked.ee