IT-Piljard, Tartu 16.11.2019

21. november 18

Turniir

Eesti Firmaspordi Liit korraldab16. novembril 2019 IT ettevõtetele suunatud piljardi turniiri, kus selgitatakse välja kõige osavamad IT ettevõted 2019. aastal.

Aeg ja koht

Piljarditurniir toimub Tähe Piljardiklubis (Küüni7, Tartu) laupäeval 16. novembril algusega kell 14.00 ning lõpuajaga orienteeruvalt kell 19.00.

Võistluse mandaat laupäeval 16.novembril kell 13.45-14.00, kus võistkondade esindajad kinnitavad lõplikud võistkondade koosseisud.

Osalejad 

Osaleda saavad 3-liikmelised IT-ettevõtete või ettevõtte IT-töötajate võistkonnad.

Võistkonnas peavad olema ainult oma ettevõtte töötajad. Kui teie firmas töötab mõni hetkel Eesti või maailma tippu kuuluv piljardi täht, pole probleemi. Aga kui tahate nendega või mõne teise piljardi kii ja kuulidega häid suhteid omava sõbraga ühepäevase käsunduslepingu teha, siis konkurendid vaatavad teile viltu.

Kui osalev ettevõte pole IT-ettevõte, siis tohivad võistkonda kuuluda vaid ettevõtte IT-töötajad.

Võistkondadel on lubatud ühte mängijat vahetada enne võistlusmängu algust. Mängu kestel mängijate vahetamine ei ole lubatud.

Osalevate tiimide arv on piiratud. Võistlema pääseb maksimaalselt 36 võistkonda.

Turniirisüsteem

Turniir mängitakse Šveitsi süsteemis (iga võistkond mängib kokku 7 mängu). Võistkonnad loositakse turniirisüsteemi kohe peale mandaati võistluspaigas kohapeal.

Mängitakse üldtunnustatud 8-palliga piljardi võistlusmääruste järgi.

Mängud toimuvad 2 võiduni võimaksimaalselt 30 minutit. Kui seis on 30 minuti lõppedes 1:1 saab teise punkti kirja võistkond, kellel on parajasti rohkem palle laual. Kui pallide arv on mänguaja lõppedes, 1:1 viigiseisu juures, võrdne, jätkatakse mängu, kuni üksvõistkond vähemalt ühe palli auku saab ja sellele võistkonnale märgitakse kirja võidupunkt.

Löök tuleb sooritada mõistliku ajaga – ühe löögi tegemiseks on maksimaalselt aega 60 sekundit. Löögitegemist meelega venitada ei tohi!

Võistkondlik paremusjärjestus

IT ettevõtete vahelises arvestuses toob punkte iga ettevõtte parim võistkond. Teised sama ettevõtte võistkonnad punkte kinni ei hoia. Punktide arvestamine toimub vastavalt Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendile. Peale IT piljardit selgub ka Eesti Osavaim IT ettevõte, kes on läbi 2019 hooaja teinud parimaid tulemusi.

Autasustamine

Autasustamine toimub vastavalt Eesti Osavaima IT Ettevõte juhendile.

Auhinnad

Auhinnalaual on originaalsed karikad, mis kuuluvad kolmele parimale piljardi tiimile. Lisaks eriauhinnad SportID-lt ja Borealiselt.

Registreerimine

Võistlustele saab registreeruda saates oma võistkonna registreerimissoovi aadressile taavi@firmasport.ee, täites ära registreerimisvormi SIIn või registreerudes läbi SportID keskkonna.

Osalustasu

Võistlustest osavõtutasu kuni 24.10.2019 on 60€ + KM. 25.10.2019 kuni 08.11.2019 on osavõtutasu 80€ + KM.

Eesti Firmaspordi Liidu liikmetele kehtib -10% allahindlus tavahinnalt!

SportID klientidele on võistlusest osavõtutasu 50€ + KM I voorus. II voorus registreerimise puhul kehtib SportID klientidele II vooru tavahind.

Kõikidele IT Ettevõtete mitmevõistlusele korraga registreerimise tasu on 550€ (10% soodustus).

Kõikidele SportID klientidele on kõigile IT Ettevõtete võistlustele korraga registreerimise tasu 400€ + KM (10% soodustus).

Varustus

Lubatud on kasutada ka isikliku piljardikiid mängimiseks.

Üldnõuded

Iga osaleja vastutab ise selle eest, et tema tervislik seisund oleks vastavuses võistluse läbimiseks vajalikule seisundile.

Protestide esitamise aeg on 15 minutit alates tulemuste väljakuulutamisest.

Korraldajatel on õigus teha muudatusi võistluste ajakavas ja juhendis, neist teavitades Eesti Firmaspordi Liidu kodulehe www.firmasport.ee kaudu, teavitades kõiki võistkondade esindajaid e-maili teel või kohapeal võistluse mandaadis.