IT-Bowling, Tartu 31.01.2019

21. november 18

Tutvustus

IT ettevõtetele suunatud IT Bowling on meelelahutuslik võistlus, kust on oodatud osalema kõik infotehnoloogia alal tegutsevad ettevõtted.

Toimumise aeg ja koht

Võistlus toimub Tartus FunBowlingus (Sõbra keskus, Võru tn 55F, Tartu) 31.01.2019. Võistlus algab kell 17.00 ning orienteeruv lõpp on kell 22.00

Võistkonnad

Osaleda saavad 5-liikmelised IT-ettevõtete või ettevõtte IT-töötajate võistkonnad, kelle hulgas peab olema ka vähemalt üks naisvõistleja.

Võistkonnas peavad olema ainult oma ettevõtte töötajad. Kui teie firmas töötab mõni hetkel Eesti või maailma tippu kuuluv bowlingu staar, pole probleemi. Aga kui tahate nendega või mõne teise bowlingu kuuliga häid suhteid omava sõbraga ühepäevase käsunduslepingu teha, siis konkurendid vaatavad teile viltu.

Kui osalev ettevõte pole IT-ettevõte, siis tohivad võistkonda kuuluda vaid ettevõtte IT-töötajad.

Osalevate tiimide arv on piiratud. Võistlema pääseb maksimaalselt 20 võistkonda.

Võistluse süsteem

Võisteldakse kahes voorus – mängitakse kaks eelvooru ning finaalvoor. Eelvoorust pääseb edasi finaalvooru 10 parima tulemuse teinud IT ettevõtte võistkonda. 10 parima tulemuse teinud võistkonda mängivad kõik koos finaalvoorus, kus selgitatakse välja võitja. Esimene eelvoor hakkab kell 17.00 ning lõppeb kell 19.00. Selle aja jooksul peab võistkond ära mängima 2 mängu ning kahe eelvooru peale tehtud keskmine tulemus läheb kirja. Kui teine mäng on enne kella 19.00 pooleli, siis poolikut tulemust arvesse ei võeta. Samuti ei võeta arvesse ka kolmanda mängu tulemust, kui võistkond suudab 2 tunniga ära mängida kolm mängu.

Finaalvoorus mängitakse vaid üks mäng. Finaalvoorus ei võeta arvesse eelvoorus tehtud tulemusi. Eelvoorust mitte edasi pääsenud võistkondade järjestus määratakse eelvoorude keskmiste tulemuste alusel.

Võistkondlik paremusjärjestus

IT ettevõtete vahelises arvestuses toob punkte iga ettevõtte parim võistkond. Teised sama ettevõtte võistkonnad punkte kinni ei hoia. Punktide arvestamine toimub vastavalt Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendile.

Kui ühe ettevõtte sama võistkond soovib osaleda IT-Kardi või IT-Bowlingu nii Tartu kui Tallinna etapil, siis arvesse läheb vaid parim tulemus Osavaima IT Ettevõte üldarvestusse. Topelt punkte samal alal ühel ettevõttel teenida ei ole võimalik.

Registreerimine

Võistlustele saab registreeruda aadressil www.firmasport.ee või saates oma võistkonna registreerimissoov aadressile taavi@firmasport.ee või registreerides end SportID keskkonnas.

Osalustasu

Võistlustest osavõtutasu kuni 15.01.2019 on 150€ + KM. 16.01.2019 kuni 30.01.2019 on osavõtutasu 200€ + KM.

Eesti Firmaspordi Liidu liikmetele kehtib -10% allahindlus tavahinnalt!

SportID klientidele on võistlusest osavõtutasu 125€ + KM I voorus. II voorus registreerimise puhul kehtib SportID klientidele II vooru tavahind.

Kõikidele IT Ettevõtete mitmevõistlusele korraga registreerimise tasu on 550€ (sisaldab KM) (10% soodustus).

Kõikidele SportID klientidele on võistlusest osavõtutasu 400€ + KM (10% soodustus).

Autasustamine        

Autasustamine toimub vastaval Eesti Osavaima IT Ettevõtte juhendile.

Varustus

Lubatud on kasutada enda bowlingukuule ning -jalatseid.

Üldnõuded

Iga osaleja vastutab ise selle eest, et tema tervislik seisund oleks vastavuses võistluse läbimiseks vajalikule seisundile.

Protestide esitamise aeg on 15 minutit alates tulemuste väljakuulutamisest.

Korraldajatel on õigus teha muudatusi võistluste ajakavas ja juhendis, neist teavitades Eesti Firmaspordi Liidu kodulehe www.firmasport.ee kaudu, teavitades võistkondade esindajaid e-maili teel või kohapeal võistluse mandaadis.