Grillimisvõistlus tuleb suure särinaga!

07. juuli 15

10356320_896381987084641_1069008613487772401_nSuvespartakiaadi kava on täis erinevaid võistlushimu tekitavaid spordialasid, mille seast leiab igaüks midagi just endale sobivat. Lisaks leidub selle aasta kavas mitmeid meelelahutusalasid, mis pakuvad vaheldust juba tavapäraseks kujunenud aladele ja aitavad saada mitmekülgsemat ürituse elamust.

Suvistele grillimeistritele mõeldes on sel aastal kavas grillimisvõistlus! Osalema ootame igast ettevõttest 3-liikmelist esindusvõistkonda. Grillimiseks tarvilik on võistlejate enda valida, kuid kindlasti peab küpsetamiseks kasutama grillimise meetodit. Marinaadide ja maitseainete osas on teil kindlasti olemas salanipid ja –retseptid, millega kohtunike maitsemeeled enda poole võita.

Grillijate töö ja vaev ei jää aga tasumata! Esikolmikule paneb vahvad auhinnakomplektid välja Rannarootsi Lihatööstus! Tegemist on ühe Eesti juhtiva lihatööstusega, kes on meie toidulaudu oma toodetega rikastanud juba üle 20 aasta. Nende valikust leiab nii sea-, linnu-, veise- kui ka hirvelihast tooteid.

Suvel kulub ju ikka üks grilltoodete komplekt ära. Selle võitu silmas pidades pane end juba varakult võistlusele kirja, sest Suvespartakiaadi ajal sellele enam registreerida ei saa!

Vaata Suvespartakiaad’15 juhendeid siit: https://firmasport.ee/suvi/juhendid/