Firmasportlased avastavad Paide sportimisvõimalusi

04. juuni 10

Alates tänasest, 4. juunist kuni pühapäevani, 6. juunini avastavad firmasportlased Suvemängude raames Paide sportimisvõimalusi. Sportlikule nädalavahetusele on registreerunud 10 Eesti ettevõtte meeskonnad.

Eesti Firmaspordi Liidu tegevjuhataja Marti Soosaare sõnul toimuvad Firmaspordi Suvemängud igal aastal erinevas linnas. „Paides pole küll merd ega mägesid, kuid suurteks plussideks on hea asukoht keset Eestit ning väga abivalmid kohalikud ametiasutused. Kõik eeldused, et tuleksid aegade parimad Firmaspordi Suvemängud, on Paides olemas,“ kiitis Soosaar Järvamaa pealinna.

Firmaspordi Suvemängudel võisteldakse kokku kümnel alal, mille hulka kuuluvad krossijooks, rannavõrkpall, tänavakorvpall, petanque, seiklusretk, mis koosneb mitmest erinevast alast, näiteks kanuusõit ja rulluisutamine, kardisõit, firmajuhtide mitmevõistlus (rulluisusprint ja krossijooks) ning Suvemängud lõpevad köieveo võistlusega.

Kõikidel aladel selgitatakse võitjad individuaalarvestuses, lisaks moodustatakse iga ala lõikes ettevõtetevaheline paremusjärjestus, mille alusel selgub ka Firmaspordi Suvemängud 2010 parim ettevõte.

Firmaspordi Suvemängud 2010 alade tulemused lähevad ka sarja Eesti Sportlikem Ettevõte 2010 arvestusse.