Firmasport Xdreamil sel korral 57-s

07. oktoober 08

Firmaspordi seiklusspordi võistkond parandas Hansapanga Xdream’i finaaletapil oma eelmise etapi kohta oluliselt tõustes 57. kohale. Kui eelmisel etapil vaid kahe võistlejaga ning lisaks vigastuse tõttu mitmed punktid võtmata jättes tuli leppida 89. kohaga, siis sel korral oldi koosseisus Priit Rooden, Peeter Kuznetsov ja Marti Soosaar märksa nobedamad.

Etapi keskel vaheaegades tõusti vahepeal juba 47. kohale, kuid siis saabus väsimus ning kümme kohta tuli lõpuks loovutada. Etapi lõpuaeg 7.48 kohendati küll 15 trahviminuti võrra 8 tunnile ja 3 minutile, kuid siiski Firmaspordile ajaloo parim Xdreami koht oli tõsiasi.

Eriti tuleb kiita võistkonna asendusliiget Priit Roodenit, kes oli sel korral kolmikust kõige teravam kuni lõpuni. Võistkonna põhikoosseisu liige Kunnar Karu harjutas sel korral Kreeta saarel taas mägironimist, et 2009. aasta etappide lisaülesannetel olla taas nende kõrgusel ja võistkonda veelgi kõrgemale aidata.

Järgmiseks võistkondlikuks sportlikuks ettevõtmiseks saab Firmaspordi tiimil 17.-19. oktoobril Saaremaa Kolme Päeva Jooks, kus tõenäoliselt jooksevad taas Marti Soosaar ja Kunnar Karu ning ka Aimar Poom ja Neeme Neemlaid.

Firmaspordi võistkond soovib õnne ja treeninguindu kõigile tublidele 2008. aasta Hansapanga Xdream’i lõpetanud võistkondadele! Näeme uuel aastal!