Firmasport lõpetab hooaja Tartus

11. november 09

Veel enne kui päkapikud piiluma hakkavad ja päris õige talv võimust võtab, on aeg teha kokkuvõtteid möödunud firmasportlikust aastast ning hooajale ilus joon alla tõmmata. Sel korral teeme seda 28. novembril Heade Mõtete Linnas Tartus.

Võistluskalendri lõplikuks lukkulöömiseks on vaja maha pidada veel Eesti firmaspordi meistrivõistlused võrkpallis ning sellega me Eesti Maaülikooli vastvalminud spordihoones novembrikuu viimast laupäeva alustamegi. Kõik, kes veel ei ole asunud võrkpallimeeskonda komplekteerima, kiirustage!

 

Aga ega siis hooega lõpetama ainult võrkpallurid tule. Tegemisi jätkub kõigile firmasportlastele. Maaülikooli spordihoones toimub lisaks võrkpallile ja lauajalgpalliturniir ning kuna enamus firmasportlasi on tõestanud, et nende näol on tegemist “positiivsete hulludega”, kellele väga meeldivad kõiksugu seiklused, siis on hooaja lõpetamiseks välja pakkuda ka üks mõnus linnaseiklus. Linnaseikluses osalemiseks on vaja ühte autot, nelja vabatahtlikku võistlejat, soovi oma vastastest paremad olla ja oskusi selle soovi realiseerimiseks. Võistlus viib osalejad Tartu tuntud ning vähemtuntud paikadesse, kus tuleb lahendada erinevaid ülesandeid, mis alguses võivad tunduda suisa müstilised ja jaburad, kuid on vaatamata sellele täiesti tehtavad, kuna kasutada on ju kõigi tiimiliikmete elu jooksul omandatud teadmised ja oskused. Kõik firmasportlased, kel on kirjas vähemalt ÜKS punkt Eesti Parima Rahvasportlase edetabelis, saavad seiklusel kaasa teha ilma mingisuguse osalustasuta.

Kui Tartu Vaimuga kohtutud ja ka võrkpallurid omakeskis parima välja selgitanud on, siis koguneme Küüni 7 asuvasse mõnusasse söögikohta Tige Tikker, kus toimub päeva pidulik osa – Firmaspordi aasta parimate autasustamine. Auhinnatud saavad Eesti Parimad rahvasportlased, Eesti Sportlikemad Ettevõtted ning ka parimad Riigiametnike karika arvestuses osalejad. Loomulikult vaatame tagasi ka möödunud hooajale ning meenutame seda nii fotode kui videopildi näol.

Meeleoluka päeva lõpetame Eesti parimate pidude toimumiskohas ööklubis Maasikas. Kaugemalt tulijatele pakume võimalust broneerida endale ka öömaja TÜ Üliõpilasküla hostelis ning seda vaid 225.- krooni eest. Broneerimiseks tuleks kirjutada info@firmasport.ee ning teha seda enne 20. novembrit.

AJAKAVA

kl 10-18    Eesti firmaspordi meistrivõistlused võrkpallis (EMÜ spordihoone)
kl 12-18  Lauajalgpalliturniir firmasportlastele (EMÜ spordihoone)
kl 12-18  Linnaseiklus Heade Mõtete Linnas
kl 20  kogunemine Tigedas Tikris (Küüni 7)
kl 21  Firmaspordi aasta parimate autasustamine
kl 22  Hooaja kokkuvõte – parimad pildid ja klipid
kl 24  Pidu jätkub klubis Maasikas

 Loe täpsemalt: icon Firmaspordi hooaja lõpetamise kava Tartus 28.11.2009

 TARTUS NÄEME!