Firmaspordi tiim saavutas Xdreamil 75. koha

28. aprill 08

img_0107.jpgSeiklusspordi sarja Hansapanga Xdream 2008 avaetapil saavutas võistkond Firmasport koosseisus Kunnar Karu, Peeter Kuznetsov ja Marti Soosaar 105 võistkonna konkurentsis A-rajal hindamatu 75. koha, veetes rajal aega 8 tundi 14 minutit ja 13 sekundit. Boonuseks korjati veel lisaks 30 minutit trahvi.Võitjaks tulnud Salomon Adventure Team suutis raja läbida 5:06.27-ga. Esmakordselt kaasa teinud firmasportlased olid üritusega eriti rahul, kuigi päeva lõpetas enamik neist hüpoglükeemilise šoki lähedas seisundis 🙂


Fotol võistkond Vahuri inglid ja Firmasport enne starti ehk Inglid ja kuradid! Foto autor: Marit Kull

Esimesel alal kanuutamises hõivasid firmasportlased positsioonid viimaste hulgas. Klooga järve raske vesi ei lasknud kuidagi paati liikuma. Jooksu- ja rattarajal jõuti õnnestunud rajavaliku ja edukalt läbitud lisaülesannete toel pea 50. positisooni piirimaile, kust langeti taas allapoole. Põhjuseks ühe paari uiskude puudumine, mis tähendas vahetustega ühe tiimi liikme jooksukoormuse suurenemist ning ühe punkti juures eksimist, mis kulutas enam kui pool tundi aega. Lõpus polnud ka jalg enam finišispurdiks kõige teravam ning nii neid sekundeid kogunes.

Firmaspordi tiim tahab erilist tänu avaldada korraldusmeeskonnale, kes selle toreda raja ja mõnusad lisaülesanded ette valmistasid ja meie tublidele kaasaelajatele raja ääres, kes meisse korduvalt usku kaotasid. Samuti võistkonnale number 92 FPT Hemohes, kelle tuules läbisime õige mitu punkti ning ka võistkonnale, kelle numbrit ei mäleta, kuid kes päästis meie tiimi 4 punkti enne lõppu ekslemast, kui olime kaardil metsa ja mere segamini ajanud. Eriline tänu neile tublidele inimestele, kes mõtlesid välja süsivesikute rohked valgest jahust magusad saiakesed, mida on peale 8 tunnist pingutust eriti mõnus süüa.

Kuigi auhinnalised kohad jäid astronoomilistesse kaugustesse, meelt firmaspordi tiim siiski ei heida ning jätkab sportimist erinevatel üritustel ka tulevikus.
Lisame fotogalerii rajalt hetkedest, kui oli aega pilti teha. Neid hetki polnud kahjuks palju!