Firmaspordi Talimängud 2009. Tehtud! Võitjaks osutus Eesti Posti Spordiklubi

01. märts 09

Eesti Posti spordiklubi võitis suuresti tänu heale esinemisele esimesel ja teisel päeval. Estiko Plastar AS, kes tulid teiseks, läksid võistluste edenedes üha paremasse hoogu ja viimane ala (reesõit) võideti. Auväärse kolmanda koha saavutas mõneaastatagune võitja Norma AS. Üldarvestusse läks 35 firma tulemus, mis on saavutus omaette. Kolme päeva jooksul oldi lumises Lõuna-Eestis, päevi saatsid head ilmad, rõõmus tuju ja mõnus seltskond.

 

Slaalom

Klikates lingile avaneb pdf vormingus fail, millelt näed protokolli.

slaalomi_tulemused-1

 Firmajuhtide mitmevõistlus

Firmajuhtide mitmevõistlus koosnes kolmest alast: suusasprint, suusavahetusega sõit ja slaalom Kuutsemäel. Estiko-Plastar AS töötaja Hassar Jurs sai esimese koha, aga seda napimast napimalt – 1 punktiga (kogusumma 212 p.). Kristel Kaubi Nordea Spordklubi MTÜ teisel kohal ja kolmas koht kuulus Tarvo-Jaan Rebasele Sampo Spordklubi MTÜ 113 punktiga.

Link protokollile: firmajuhtide_arvestus

 Reesõit

Talimängude viimane ala, kus teiste seas oli kohale jõudnud ka Suusa-Matti, kes eile kahjuks Käärikule ei jõudnud. Nimelt kodu juures oli rohkelt lund maha tulnud ja 3-4 tundi rookimist röövis viimased jõuvarud. Aga kõigi rõõmuks olid varud taastunud ja spordiveteran mängude viimase ala juures täiesti olemas ja kommenteeris võistkondade sooritusi. Kõige väledamalt said ree liikuma Estiko Plastar AS-i tublid töötajad, Eesti Posti Spordiklubi MTÜ teisel ja kolmandana Norma AS. Mainitud kollektiivid olid ka üldarvestuses esikolmikus – küll väikese erinevusega. 

Reesõidu protokoll ilmub dokumentide alla õige varsti.

Üldise punktiarvestuse leiad siit: standing_2ala