Firmaspordi Suvemängude meelelahutusprogramm

27. mai 10

Esmakordsel Firmaspordi Suvemängude ajaloos, tuleb osalejatel ka kodus pisut vaeva näha. Nimelt on nii reede kui ka laupäeva õhtu meelelahutusprogramm tavapärasest pisut erinev.

Reedel, kohe pärast Mälumängu lõppu toimub Paide Kultuurikeskuse teatrisaalis suur isetegevuslik reklaamikonkurss “Reklaami konkurenti”. Fortuuna käsi on juba ära loosinud, kellele suvemängude konkurentidest igal ettevõttel tuleb reklaam valmistada. Selleks võib olla raadio-, tele-, trükireklaam või lausa terve kampaania (mis iganes 10 minutilise ajapiiri sisse mahub). Konkursante asub hindama ka profesionaalne žürii.

Laupäeva õhtul on nagu ikka Suvemängudel tavaks saanud, pidu, aga sel korral mitte lihtsalt pidu, vaid stiilipidu “Kõikide maade proletaarlased….ei ikka firmasportlased ühinege”. Peole on oodatud on ühismajandi esilüpsja Leida, sovhoosi traktorist sm Vadim, brigadir Peedu, Tihemetsa Tiina ja kõik teised, kel viisaastaku plaan täidetud ja luba antud põllult koju tulla. Uksel on stiilimiilits, kes kontrollib käepaela ja vastava kostüümi olemasolu. Tantsumuusikat mängib ansambel Sirp ja Vasar ning kaetud on ka tagasihoidlik süldilaud.