Firmaspordi Suvemängud rulluisutati avatuks

04. juuni 10

Täna, 4. juuni pärastlõunaks kogunesid firmasportlased Paide Keskväljakule, et just seal rulluisusprindiga avada Firmaspordi Suvemängud. 

Vahetult enne võistluse algust jagas üks kommentaatoritest, Kunnar Karu, nõuandeid: „Tehke sooja, kasutage võimalust rada üle vaadata ning pange kiiver pähe. Olge ettevaatlikud konarustega!“ Ning seda nõuannet ka järgiti.

Võistlusrada oli umbes 500 meetrit pikk ning kulges Tallinna tänavalt politseijaoskonna eest Keskväljakule, tegi tiiru ümber kirikuesise pargi ning suundus tagasi politseijaoskonna ette.

Võistlus ise toimus kaheksas vanusegrupis, mehed ja naised eraldi: N18+, N30+, N40+, N50+ ning M18+, M30+, M40+, M50+. Individuaalsetes eelsõitudes saadud tulemuste järgi jaguneti finaalsõitudesse ning finaalsõidud sõideti nelja kaupa korraga.

Vanusegrupis N50+ tuli esimesele kohale Ulvi Käär (Norma AS), teiseks jäi Pärja Soom (Eesti Post Spordiklubi MTÜ) ja kolmandaks Mall Palm (Eesti Post Spordiklubi MTÜ). Vanusegrupis N40+ võitis Ilme Parik (Norma AS), teiseks tuli Tiina Kukk (Nordea Spordiklubi MTÜ) ja kolmandaks Külli Eek (Estiko-Plastar AS).

Number 12 all sõitnud Tiina Kukk ei jäänud aga silma mitte ainult väga hea uisutamisoskusega vaid ka kõige silmapaistvama kostüümiga. Jääl on Tiina jäähoki väravavahiks, siin aga pälvis ta tähelepanu oma unikaalse ahvikostüümiga. „Meil on plaan homme elamusretkele minna oma tiimiga – ahv, jänes ja rebane.“ Jänese ja rebase kostüümis täna kahjuks aga rajale ei tuldud.

Vanusegrupis N30+ tuli esimeseks Kristel Kaubi (Nordea Spordiklubi MTÜ), teiseks Jaanika Parts (Elisa Eesti AS) ning kolmandaks Anneli Undrest (Eesti Post Spordiklubi MTÜ). Kõige nooremas vanusegrupis ehk N18+ tuli esimeseks Kätlin Aasmaa (Savekate OÜ), teiseks Katrin Tamm (Norma AS) ning kolmandaks Susan Puškin (Nordea Spordiklubi MTÜ).

Meeste kõige vanemas vanusegrupis M50+ oli erinevalt naistest võistlemas ainult üks inimene – Norma AS esindaja Garri Krieger, kes ka peale individuaalse kvalifikatsioonisõidu läbimist esimese koha kätte sai.

Individuaalsetes kvalifikatsioonisõitude järel kommenteeris rada ja õnnestumist Sulev Lokk, kes leidis, et Paides on väga hea sõita ning nentis, et kõige suuremaks konkurendiks peab ta number 69-t (Argo Servet Eesti Posti Spordiklubi MTÜ-st): „Jää peal oleme koguaeg nibin-nabin, kord olen mina ees, kord tema ees.“ Viimastel Firmaspordi Talimängudel võitiski Argo Sulevit jääl vaid sekundiga.

Seekord läks aga teisiti ning esimeseks sõitis ennast Sulev Lokk (Ekspress Hotline AS), teiseks tuli Valdis Kaskema (Savekate OÜ) ning kolmandaks Tarmo Rindla (Norma AS). Argo Servet ise tuli aga alles viiendale kohale.

Vanusegrupis M30+ tuli esimeseks Marti Soosaar (Eesti Firmaspordi Liit MTÜ), teiseks Hassar Jurs (Estiko-Plastar AS) ning kolmandaks Jaanus Undrest (Eesti Posti Spordiklubi MTÜ). Vanusegrupis M18+ tuli esimeseks Varmo Kaskema (Savekate OÜ), teiseks Ott Kuurberg (Eesti Posti Spordiklubi MTÜ) ning kolmandaks Kunnar Karu (Eesti Firmaspordi Liit MTÜ).

Täpsemaid tulemusi saab vaadata siit: Rulluisusprint TULEMUSED

Firmaspordi Suvemängud jätkusid täna meelelahutusliku mälumänguga Paide Kultuurikeskuses, mille võitis Sampo Spordiklubi MTÜ 21 punktiga, teiseks tuli Eesti Posti Spordiklubi MTÜ 14,5 punktiga ning kolmandaks Elisa Eesti AS I võistkond 13,5 puntkiga. Mälumängu koondtulemused leiab siit: Mälumäng TULEMUSED

Homme alustatakse päeva kell 9.00 krossijooksuga Paide Vallimäel.