Firmaspordi Sügise võitja on Sampo Pank

27. oktoober 08

(Lisatud ujumise tulemused)

2008. aasta viimase Tauno Kangro poolt valmistatud “Võitja kuju” noppis enda riiulisse Sampo Panga võistkond. Ühtlaselt tugevalt esineti kõigil viiel kavas olnud alal ja saavutati kindel võit Eesti Posti Spordiklubi ees. Firmaspordi Sügise teist poolt alustati erakordselt edukalt ja lisati varem “koju toodud” kergejõustiku võidupunktidele ka esikohad ujumises ning laskmises. Keeglis saavutatud neljas koht aitas üldvõidu kindlustada.

Raskemalt tuli sügisetapi teine koht Eesti Posti Spordiklubile. Enne viimast otsustavat lahingut keeglis oldi Nordea Spordiklubi vastu veel tagaajaja rollis, kuid keegliturniiri võistkondliku võiduga suudeti mööduda ja Nordea lükata kolmandale kohale, millega Nordea võistkond tagantjärgi siiski väga rahul oli.

 

Reedel Arctic Sport Clubi auhindadeletoimunud ujumisvõistlustel ei andnud Sampo Pank konkurentidele erilist sõnaõigust. Koguni kolmikvõidud nopiti naiste 40+ võistlusklassis nii vabalt kui rinnuli distantsidel. Lisaks veel igat karva medaleid kõigis vanusklassides ja kindel võit teateujumises. Kolm võitu kolmest võimalikust kogus Tiia Eeskivi

Eesti Energia Spordiklubile teise koha aluseks oli suuresti nende kapteni Kristjan Jäätsi tugev esitus, kes võitis meeste vabaltujumise distantsi ning tõstis võistkonna koha võrra teiseks teateujumises. Eesti Posti Spordiklubile tagas kolmanda koha ühtlane esitus kõigis võistlusklassides ning samuti teateujumise tubli kolmas koht.

Tallinna Autobussikoondise auhindadele peetud laskmisvõistluse favoriitideks olid nagu viimastel aastatel tavaks saanud taas Sampo Pank ja Tallinna Autobussikoondis. Otsustava koha heitluses sai suuresti otsustavaks meeste võistluse esikoha võistlus, kus Andrus Sammelselg Sampost võitis ühe enamsilmaga Ants Pertelsoni (187 vs 186 silma 200-st võimalikust). Neile kummalegi tegi aga veel silma ette Anu Konga samuti Sampo Pangast. Naiste arvestuse võitja summaks oli 188 silma. Võistluse võistkondliku kolmanda koha suutis endale võtta aga Eesti Posti Spordiklubi edestades napilt aga kindlalt oma peakonkurenti Nordea Spordiklubi.

Keeglivõistlus, mis Zelluloosi keeglisaalis algas juba kell 13:00 ja kestis pea terve päeva kogus aga üha pinget. Võistluse eelne soosik ja eelmise aasta võitja Ekspress Hotline esines sel korral pisut alla ootuste ning jättis Eesti Firmaspordile võimaluse eelmise aasta kaotust tasa teha, mida firmaspordi arendajad ka kenasti kasutasid. Kristjan Küttis tõusis poole võistluse peal meeste individuaalvõistluse liidriks, visates mõlemas 50-viskelises seerias üle 200 punkti ja jäi liidriks lõpuni. Naiste arvestuses tegi imelise seeria Mari Allese Eesti Posti Spordiklubist, kes viskas 355 punkti 100 viske summas, kuigi võistles keeglis alles esimest korda.

Võistluste autasustamised toimusid laupäeva õhtul klubis Spider Tallinnas. Protokollid ja fotod jõuavad kodulehele lähitundide ja päevade jooksul.

icon Keegel 2008 – TULEMUSED

icon Laskmine 2008 – TULEMUSED

icon Ujumine 2008 – TULEMUSED