Firmaspordi Sügis pole kaugel

08. oktoober 08

24. – 25. oktoobril on kavas Firmaspordi Sügis 2008 üritused Tallinnas. Spordiprogrammis on ujumisvõistlused Nõmme ujulas, laskmine õhkpüstolist Audentese lasketiirus ja keegel Zelluloosi keeglisaalis! Korraldajate otsusel saab soodushinnaga registreerida veel kuni järgmise nädala kolmapäevani ehk 15. oktoobrini.

Ujumisvõistlustele Nõmme ujulasse on oodatud kõik huvilised mehed ja naised ning teatevõistkonnad ujuma 50 m vabalt ja 50 m rinnulidistantse. Teatevõistkonnad (2M+2N) saavad ujuda 4 x 50 m vabalt.

 

Õhkpüstolist tuleb Audentese lasketiirus lasta 20 lasku nii hästi kui olete suutelised. Kõigile algajatele laskjatele toimub võistluse eelne pisuke laskmise teemaline õpetus, et lasud ikka märki tabaksid. 

Keeglivõistlus toimub Eesti ainukeses korralikus keeglisaalis Zelluloosis. Keegel on kindlasti huvitav võistlus selle poolest, et erineb mõningal määral bowlingust, mida pea kõik mänginud on, kuid mitte liiga palju. Eesmärk on ikka sama – tabada palliga nii palju kurikaid, kui vähegi võimalik. Samas kuna tõsiseid harrastajaid on vähem ja punktilugemise süsteem on märksa lihtsam, on tulemuste ja võitjate prognoosimine märksa keerukam ning üllatusi sünnib päris palju.

Lõplikult saab sel nädalavahetusel selgeks Eesti Parima Rahvasportlase ja Eesti Sportlikema Ettevõtte sarjade lõplik paremusjärjestus. Kõik nimetatud alad kuuluvad ka neisse sarjadesse ning on sel hooajal viimased alad. Sarjade autasustamised toimuvad siiski 29. novembril kui on selged ka 2008. aasta viimased firmaspordi meistrid võrkpallis. 

Korraldajate otsus on, et soodusregistreerimise aega Firmaspordi Sügise võistlustele on pikendatud 1. oktoobrilt kuni 15. oktoobrini, nii et just paras aeg on oma võistkond kirja panna just nüüd ja veeta meiega sportlik nädalavahetus Tallinnas. Selleks tuleb saata oma võistkonna sooviavaldus info@firmasport.ee ja siis juba saate edasised juhtnöörid.