Firmaspordi Sügis 2009 edukalt selja taga

Firmaspordi Sügise otsustav nädalavahetus on nüüdseks minevikuks saanud. Kahte sportlikku päeva mahtusid neli võistlusala – ujumine, pokker, laskmine ning keegel.

Avaalaks oli KalevSPAs toimunud ujumine, kuhu oli kokku tulnud ligi sadakond ujuja. Võisteldi kolmel erineval distantsil – 50m vabalt, 50m rinnuli ning 4x50m teateujumises. Ujumine oli sel korral ka ainuke ala, kus medaleid jagati ka veteranide klassidele. Parimad ajad vabastiilis ujusid välja Aldo Suurväli (Swedbank), Annika Laane(Eesti Energia SK), Roman Krõlov (Eesti Posti SK) ning Reelika Vaher (Sampo Pank). Rinnuliujumises olid tugevaimad Andrus Leevik (Eesti Energia SK), Liina Oks (Sampo Pank), Rainar Paavo (Sampo Pank) ning Elin Filin (Tele2). Teateujumise võitis Sampo Panga esimene võistkond. Ettevõtete arvestuses kogus enim punkte Sampo Pank, teine oli Eesti Posti SK ning kolmas Tele2.

Paralleelselt ujumisega läks käima ka pokkerivõistlus Classic Casinos, mis kujunes tõsiseks kestvusalaks, kuna tugevaimad mängijad lahkusid laua tagant ei varem ega hiljem kui kell 4:51 laupäeva varahommikul. Parim mänguõnn oli Argo Mändmaal Skype’st, lõpuni pakkus talle tugevat konkurentsi Peeter Kuusk Electrumist. Kokku käis pokkerilaua tagant läbi 48 mängijat. Ettevõtete arvestuses oli esikolmik selline – Sampo Pank, Skype ning Tele2.

Lasketiirus näitasid oma silmatäpsust ning käekindlust 34 naist ning 58 meest. Parimad olid Ants Pertelson Tallinna Autobussikoondisest 188 silmaga ning Triin Roostfeldt-Allas Eesti Posti Spordiklubist 187 silmaga. Ettevõtete arvestuses võitis võistluse nimisponsor Tallinna Autobussikoondis, teiseks tuli Sampo Pank ning kolmanda koha sai Eesti Posti Spordiklubi.

Viimaseks alaks oli keegel, mis nagu ikka toimus Zelluloosi keeglisaalis. Kuule käis veeretamas 53 firmasportlast – 32 meest ning 21 naist. Parimad tabamused olid meeste hulgas Kristjan Küttisel, kes esindas Eesti Firmaspordi Liitu ning kogus 418 punkti, naiste parimaks osutus 330 punktiga Reelika Vaher Sampo Pangast.

Kokku sai ka Firmaspordi Sügise üldarvestus. Kokku osales 7 arvesse läinud alal 37 ettevõtet. Kõigist seitsmest alast võttis osa Sampo Pank ning neile läks ka Firmaspordi Sügise võitjakarikas. Teisele kohale tuli Eesti Posti Spordiklubi ning tubli kolmanda koha sai Tele2. Firmaspordi Sügise kaunid ja ainulaadsed auhinnad valmistas Võrumaa meistrimees Ivar Jõgeda.

Firmaspordi Sügise otsustava nädalavahetuse tulemused leiate siit:

icon Ujumine TULEMUSED

icon Pokker TULEMUSED

icon Laskmine TULEMUSED

icon Keegel TULEMUSED

icon Firmaspordi Sügis – KOONDSEIS

Firmaspordi 2009. aasta hooaega jäävad lõpetama kaks võrkpallivõistlust – 7. novembril võtavad omavahel mõõtu riigiametnikud ja 28. novembril toimuvad Eesti firmaspordi meistrivõistlused võrkpallis.