Firmaspordi meistrivõistlused saalihokis võitis Eesti Post

Laupäeval Sparta Spordihoones toimunud firmaspordi meistrivõistlused saalihokis võitis esmakordselt Eesti Posti Spordiklubi. Turniiril,kus osales sel aastal vaid viis võistkonda, mängisid kõik kõigiga omavahel läbi ja vaid Eesti Postile kaotanud Sampo Pank saavutas teise koha. Kolmas oli Sportfever.

Paremusjärjestus:

1. Eesti Posti SK

2. Sampo Pank

3. Sportfever

4. Elioni SK

5. HTG/LÜG

Mängude tulemused:

I väljak Sportfever – HTG/LÜG    6:2

Pärna (8:35), Selberg (8:42, 8:48), Albi (9:19, 19:31), Vaigro (11:32) – Võik (2:20), *

II väljak Eesti Post – Sampo Pank   2:1

Leemet (1:00), Tõruke (19:20) – Sammelselg (4:52)

I väljak Elion –  Sportfever   0:4

Albi (4:11), Pärna (8:39), Vaigro (8:55), Saar (9:32)

II väljak HTG/LÜG  – Eesti Post   4:10

Kaiv (13:08), Võik (11:41, 19:51), * –  Karu (2:20, 10:14), Tõruke (2:35, 7:41, 16:27), Leemet (9:34, 18:35), Lepp (11:00), Liiva (15:22, 18:58),

I väljak Sampo Pank – Elion   4:2

Sammelselg (2:48), Aljamaa (9:18), * – Nikitin (5:52), Polstjanov (0:38), OV

II väljak Sportfever – Eesti post   1:4

Lääts (9:38) – Liiva (10:20, 19:36), Põder (12:52), Tõruke (13:59)

I väljak Elion – HTG/LÜG    5:3

Šapran (2:55), Peet (8:03, 10:25), Kask (17:36), Eimla (19:59) – Võik (3:33), Oks (8:12), *

II väljak Sportfever – Sampo Pank   3:4

Lääts (2:30), Selberg (7:05), Pärna (7:12) – Muratov (8:42), Sammelselg (9:34, 15:59, 17:27)

I väljak Eesti Post – Elion   8:0

Servet (3:59), Liiva (6:36, 9:30), Tõruke (8:50, 12:57), Karu (10:54), Leemet (17:53), Põder (19:05)

II väljak HTG/LÜG – Sampo Pank   2:5

Võik (19:37), * – Kim (2:19), Dubkov (3:09), Tikk (9:37), Rebane (14:26), *

*naine väljakul – annab ühe punkti

Tulemuste tabel:

https://firmasport.ee/dokumendid/doc_download/483-tulemused-saalihoki-2010

Tiimide nimekirjad:

Sampo Pank

Ainar Juht, Erki Aljamaa, Andrus Sammelselg, Artur Kim, Marek Suurniit, Kaupo Raag, Vladimir Muratov, Erko Varblane, Reelika Vaher, Annika Tikk, Tarvo-Jaan Rebane, Ivan Dubkov

Elioni SK

Jaan Kask, Dmitri Polstjanov, Mart Rasva, Erki Kimber, Ivo Lepik, Margus Peet, Kuldar Loime, Vambo Plaks, Rasmus Eimla, Mihhail Nikitin, Aleksei Mihnovitš, Ivan Šapran

Sportfever

Alvar Albi, Margus Saar, Andrus Kolks, Mihkel Selberg, Rene Lääts, Erki Vaigro, Urmas Vainomäe, Rainer Orav, Marti Pärna

Eesti Posti SK

Argo Servet, Andrus Tõruke, Andrus Lepp, Andres Kangur, Kaido Karu, Tõnis Põder, Crihs Lepp, Indrek Leemet, Toomas Liiva, Risto Tölp, Janek Ilves

HTG/LÜG

Aimar Poom, Juhani Võik, Keiti Põrk, Elise Sule, Helgi Kaiv, Siim Oks, Heivo Kikkatalo, Priit Sulamägi, Kaido Kariste, Rainis Pugovkin