Firmaspordi Liit korraldab ettevõtetele koolituse “Spordiharrastus Eesti Ettevõtetes”

14. oktoober 08

Kas teie ettevõttes on olnud arutluse all mõni sellistest teemadest?

1) Kes peaks teie ettevõttes töötajate spordiharrastusega tegelema?
2) Kas see inimene peaks ettevõttes olema palgaline või vabatahtlik?
3) Kuidas võimalikult soodsalt ettevõtte töötajate spordiharrastust toetada?
4) Kas on mõttekas luua spordiklubi või -sektsioon ja kuidas seda edukalt majandada?
5) Millised on võimalikud sportlikud väljundid teie ettevõtte jaoks aastal 2009?
6) Kuidas töötajaid motiveerida oma tervise eest hoolitsema ja töötulemusi parandama?

Kui nii, siis on tingimata vajalik, et teiegi ettevõttest vähemalt üks esindaja osaleks Eesti Firmaspordi Liidu poolt korraldataval seminaril, mis toimub Laulasmaa SPA-s 6.-7. novembril. Osalustasu on tagasihoidlikud 900.- krooni, mille sees on ka kolm toidukorda, kohvipausid ja seminari materjalid, kuid ärge laske ennast sellest madalast hinnast eksitada, et teile esinevad inimesed ei tea, millest nad räägivad. Tegemist on esinejatega, kelle kogemused on vaieldamatult suured.

Esinejate nimekirjas on sellised inimesed:

Heiti Mering – pikaaegne Eesti Raudtee Spordiklubi tegevjuht, kes teab täpselt, kuidas nende spordiklubi on ennast aastaid efektiivselt majandanud ja räägib sellest teilegi.
Indrek Raig – umbes aastaga on ta Eesti Posti Spordiklubi viinud nullist kõige silmapaistvamaks ettevõtte spordiklubiks kõigil massispordiüritustel ja soovib seda kogemust jagada ka kuulajatega
Indrek Tustit – Gerd Kanteri füsioterapeut, kellel on vaatamata suhtelisele noorusele kogemusi ka paljude tavainimestega ja nende muredega, tahab rääkida, kuidas meie lihased meile rohkem rõõmu ja vähem muret saaksid valmistada.
Kunnar Karu – korraldab Tartu Maratoni, on korraldanu väga palju tudengite ja ettevõtete spordi- ja meelelahutusüritusi. Teab, miks ja kuidas planeerida ja organiseerida suve-talve ja teisi spordipäevi ettevõtte jaoks
Kaarel Zilmer – Tallinna Ülikooli rekreatsioonikorralduse õppejõud. Teab hästi, kus oli ettevõtete vaheline sport aastate eest ja omab visiooni, kuhu see võiks jõuda.

Lisaks on teil suurepärane võimalus kuulda üht-teist Tervist Edendavatest Töökohtadest, arutada ja küsida Kultuuriministeeriumi asekantslerilt Tõnu Seililt ja mitmetelt poliitikutelt, kuidas riik saaks aidata ettevõtteid spordiharrastuse propageerimisel, saada infot erinevatest tulevatest massispordiüritustest ja loomulikult soovi korral osaleda ka mõlemal päeval ühistreeningutel. Loomulikult saate, nagu igal teiselgi koolitusel, häid kontakte ja ideid tuleviku tarbeks.

Selle koolituse kohta leiate täpsema info kodulehelt http://koolitus.firmasport.ee