Firmaspordi korvpallimeistrivõistlused toimuvad neljandat korda SEB auhindadele

09. märts 08

uusmaa_martin_07_edit918.jpg5. aprillil kell 10.00 pannakse TTÜ Spordihoones juba neljandat korda pall mängu SEB Eesti firmaspordi meistrivõistlusel korvpallis. Lisaks sellele, et SEB, senise nime SEB Eesti Ühispank, on turniiri toetanud neljal korral, on neljal korral oldud ka parim korvpalli valdav ettevõte Eestis. Sel aastal tõenäoliselt nii libedalt ei lähe, sest Pangaliiga korvpalli põhiturniiril, sai SEB kirja kaks kaotust ja
piirdus kõigest kolmanda kohaga.

Fotol on SEB üks põhitegijaid Tõnu Uusmaa võistkonna tookordse pealiku Timo Martini haardes. Foto autor: Boris Mäemets


Elu on näidanud senistel turniiridel ka seda, et ühepäevastel turniiridel on oluliselt suuremad võimalused eduks ka võistkondadel, kes regulaarselt koos ei harrasta, kuid kel on tugev võistkonnavaim ja paar heal tasemel mängijat, kel juhtub olema hea päev. Teatavat rolli mängib ühepäevastel turniiridel enese motiveerimise oskus esimesest mängust viimaseni, sest üks rumal kaotus võib maksta väga palju. Kindlasti on vaja ka pisut õnne endast tugevamate vastu ja võibki uhkelt jõuda küllaltki kõrgele kohale!

Praeguse seisuga on ennast korvpalliturniirile registreerinud SEB, Postimees, Sidepataljon, Vennad Ehitus, Elisa Eesti, Estiko-Plastar ja Saku Õlletehas. "Viskemasinat" timmib ka korraldajate võistkond ning oodata on ka paljusid võistkondi, kes sihivad punkte Eesti Sportlikema Ettevõtte arvestuses ja soovivad saavutada kõrget kohta Firmaspordi Kevad raames. Alati on võistlustel stardis olunud ligi 20 ettevõtet ja vahest ka mõni rohkem.

Selgi aastal on registreerimine veel avatud kuni 1. aprillini. Saate seda teha e-posti teel info@firmasport.ee

JUHEND