Firmaspordi Kevade teise päeva lõpetas mini-reketloni võistlus

11. aprill 10

Mini-reketloni näol oli tegemist väikse reketi mitmevõistlusega, kus tuli oma oskuseid näidata nii lauatennises kui sulgpallis. Tulemusi arvestati nii individuaalselt (vanusegrupid M, N, M40+ ja N 40+) kui ka meeskondlikult.

Meeskondlikus arvestuses osutus osavaimaks Eesti Posti Spordiklubi MTÜ, kelle esindaja Indrek Raig sõnab meeskonna ettevalmistuse kohta, et liikmed harjutasid peamiselt igaüks omaette. „Paistab, et sellest oli kasu,“ sõnab Raig valitud metoodika töötamise kohta.

Meeskondlikus arvestuses jäi teisele kohale Eesti Raudtee Spordiklubi ning kolmandale Tallinna Sadama meeskond.

Individuaalses arvestuses jäi Indrek Raig Marius Kupperi (Eesti Raudtee Spordiklubi MTÜ) järel teisele kohale. „Finaalis oleks võinud võita,“ nendib Raig, „samas on mul vigastus, mida kartsin, et hakkab tundma andma. Aga pidasin finaalini vastu, selles mõttes läks hästi,“ kirjeldab Raig võistlusel toimunut. Kolmandale kohale tuli Henri Riisma (Eesti Raudtee Spordiklubi MTÜ).

Vanuseklassis M40+ tuli esimeseks Meelis Raaman, teiseks Uno Kuil (mõlemad Tallinna Autobussikoondise AS) ning kolmandaks Vladimir Mašara (Tallinna Sadam AS).

Naiste vanuseklassis tuli esimeseks Merle Taevere (Eesti Posti Spordiklubi MTÜ), teiseks Lairi Einmaa (Eesti Raudtee Spordiklubi MTÜ) ning kolmandaks Mari Allese (Eesti Posti Spordiklubi MTÜ).

Vanuseklassis naised 40+ võistles end esimesele kohale Pärja Soom (Eesti Posti Spordiklubi MTÜ), teiseks Valentina Šafosina (Tallinna Sadam AS) ning kolmandaks Inge Suder (Eesti Posti Spordiklubi MTÜ).

Mini-reketloni tulemused leiab siit: Mini-reketlon 2010 TULEMUSED