Firmaspordi Kevade registreerimine lööb rekordeid

25. märts 08

jyri_vahtra_pinks07.JPGSel aastal teistkordselt toimuv Firmaspordi Kevad 2008 senine registreerimine on löömas rekordeid pea kõikidel aladel. Bowlingus on kirjas juba üle 30 võistkonna, korvpallis 16 võistkonda, kardisõidus 70 sõitjat. Osalevate ettevõtete koguarv ületab täna-homme 30 piirid.

Fotol Jüri Vahtra (TAK) eelmise aasta Firmaspordi Kevade lauatennise võistlustel. Lauatennis on kavas ka sel korral, kuid nüüd koos sulgpalliga. Foto: Boris Mäemets

Kõige kriitilisem seis on hetkel ilmselt bowlinguradadega, kus juba 31 rada on broneeritud ja niigi on korraldajad siin radade arvu suurendanud esialgu planeeritud 24-lt 36-le. Üle 36 võistkonna osalema ei pääse, seega, kes ees see mees.

70 osalejat kardisõidus, mis hetkel registreeritud on samuti kõigi aegade kardivõistluste rekord. Korvpallivõistluste 16 registreerunud võistkonda pole küll samuti kõigi aegade rekordist kuigi kaugel.

Rahulikum on seis reketlonis, males ja jõutõstmises, kuid sinnagi registreerunud 30 ringis inimesi ületab praeguses seisus korraldajate ootusi.

Hetkel veel kuni järgmise nädala esmaspäevani võetakse registreerumissoove vastu aadressil info@firmasport.ee