Firmaspordi Kevade esimese päeva lõpetasid keegel ja noolevise

11. aprill 10

Esimese päeva lõppu planeeritud alad – keegel ja noolevise – juhatasid võistlusele registreerunud Zelluloosi keeglisaali. Kuigi võistlused toimusid sisuliselt samal ajal, sätiti ajakavad selliselt, et huvilistel oleks võimalik mõlemast alast osa võtta. Sel ajal, kui ühed võistlejad keeglis oma sadat viset sooritasid, sooritasid teised täpsust ja osavust nõudvaid nooleviskeid.

Keegli individuaalarvestus tuli ülekaalukalt võitjaks Sander Rool (Spordiklubi G4S MTÜ), kes oma täpsete visetega teistes võistlejates veidi üllatust tekitas. Rooli näol on aga tegemist kogenud keeglimängijaga, kes meistrivõistlustelt mitmeid auhindu koju on toonud. Teisele kohale tuli Kristjan Küttis (Eesti Firmaspordi Liit MTÜ), kes võitjale tervelt 47 punktiga kaotas. Kolmandaks jäi Mait Õim (Eesti Posti Spordiklubi MTÜ).

Keeglivõistlus täies hoos

Naistest haaras esimese kohta Tiiu Liivamaa (Elioni Spordiklubi MTÜ), kelle tulemus – 423 punkti – näitab, et tegemist on heal tasemel võistlejaga, kes ainult korra aastas või korra kuus harjutamas ei käi. Naistest teisele kohale tulnud Kristiina Kruusa (Nordea Spordiklubi MTÜ) võitis kolmandaks jäänud Mari Alleset (Eesti Posti Spordiklubi MTÜ) vaid ühe punktiga. Kruusa tulemuseks jäi 355, Allesel 354 punkti.

Samal ajal selgitati ka nooleviskes täpsem ja osavaim viskaja ning esimesele kohale viskas ennast Risto Toome (Tele2 Eesti AS), teiseks tuli Teet Anier (Spordiklubi G4S MTÜ) ning kolmandaks Rene Kaas (Eesti Posti Spordiklubi MTÜ).

 

Nooleviske võistlus

 

Keegli tulemusi saab vaadata siit: Keegel 2010 TULEMUSED

Nooleviske tulemused: icon Noolevise 2010 TULEMUSED