Firmaspordi Kevad 2008 TULEMUSED ja huvitavamad märkused. (Uuendatud kell 17:35)

07. aprill 08

Hetkel veel Firmaspordi Kevad 2008 protokollide lõplik vormistamine käib. Kogume selle uudise alla otselingi kõigile ülespandud tulemustele!

Huvitavaid fakte üritustelt

  • Korvpalliturniiril tuli neljandat korda järjest võitjaks SEB Pank. Uskumatu aga tõsi. Sel korral pidid nad turniiril pidama ka ühe lisajal lõppenud mängu ja nelja aasta jooksul on saadud vaid üks kaotus, kuid selgi korral jõuti miinusringist finaali ja võideti
  • Kahekordseks firmaspordi meistriks tuli möödunud nädalavahetusel Taago Hiiesalu (SEB Pank). Võidud tulid nii korvpallis kui individuaalselt males! Korvpall on peaga mäng, tuleb välja!
  • Aivo Vikat (Norma) võitis teist aastat järjest kardisõidu meeste finaali. Sel korral oli tal konkurente koguni 71! Naiste eelmise aasta võitja Merike Veermäe (Eesti Raudtee)
  • Imre Ojamaa (Monkey Sport) juhtis mini-reketlonis Indrek Jaali (Estiko-Plastar) vastu pärast lauatennise mängimist 19:2, ometi tuli vastu võtta 20:22 kaotus pärast sulgpalli! Ühe ala hea valdamisega oli samuti võimalik kõrgele jõuda!
  • Teabeliini (1188 Infoabi) võistkond kaotas korvpalliturniiril juba avaringis Sidepataljonile. Miinusringist jõuti aga siiski finaali, kus jäädi küll teiseks. Sidepataljon tuli turniiril lõpuks viiendale kohale.
  • Marko Siil (SEB Pank) pakkus malevõistlustel esimesel laual enne esimest käiku viiki nii Margit Brokko-Oldele (Eesti Post) kui Paul Lukk’ile (Sampo Pank), mille vastased vastu võtsid. Viimases voorus aga kaotas mõnevõrra üllatuslikult ning jäi kokkuvõttes viiendaks. Tõde, et turniiri võitmiseks tuleb siiski võita, mitte viigistada, sai taas kinnitust
  • Sidepataljon arvutas tagantjärgi tarkusena välja, et oleks võinud saada korvpalliturniiril kokkuvõttes kõrgema koha, kui oleks esimeses voorus 1188 Infoabile kaotanud. Kas nii oleks läinud, ei saa me kunagi teada.

Kui märkasid ise midagi huvitavat või on teha mõni hea tähelepanek, mida teistega jagada, siis saada see info marti@firmasport.ee