Firmaspordi Kevad 2008 stardinimekirjad

mari_allese_7v08.jpgAvaldame kodulehel ka Firmaspordi Kevad stardinimekirjad. Palume võistkonan esindajatel nendega kindlasti tutvuda juhuks, kui kuskile on mingi viga sisse lipsanud. Hetkel on nimekirjad teisipäevase seisuga ja ei kajasta paari eile saadetud võistleja vahetust. Parandame tänase päeva jooksul jooksvalt.

Naiste arvestuses Eesti Parima Rahvasportlase edetabelis liidrikohta hoidev Mari Allese (Eesti Posti SK) on nädalavahetusel üles antud reketlonis ja kardisõidus. Fotomeenutus siseseitsmevõistlusest (Kunnar Karu)

Äripäeva Eesti firmaspordi meistrivõistlused males

1    Peedu Vipper    M    Eesti Posti SK
2    Urmas Virves    M    Eesti Posti SK
3    Enn Viitkar    M    Eesti Posti SK
4    Margus Tali    M    Eesti Posti SK
5    Imre Laugal    M    Eesti Posti SK
6    Ülar Kõrge    M    Eesti Posti SK
7    Kersti Kõrge    N    Eesti Posti SK
8    Margit Brokko-Olde    N    Eesti Posti SK
9    Maire Ahokas    N    Eesti Posti SK
10    Anni Merivee    N    Ekspress Hotline
11    Inga Möllits    N    Ekspress Hotline
12    Sirley Viilik    N    Ekspress Hotline
13    Mattias Soone    M    Ekspress Hotline
14    Marek Rakman    M    Ekspress Hotline
15    Sulev Lokk    M    Ekspress Hotline
16    Aivar Kõre    M    Ekspress Hotline
17    Janar Kenk    M    Estiko-Plastar
18    Nikolai Kadai    M    Estiko-Plastar
19    Pavel Lepiste    M    Estiko-Plastar
20    Indrek Kesperi    M    Estiko-Plastar
21    Urmet Itse    M    Nordcity Center
22    Jako-Priit Raud    M    Sampo Pank
23    Paul Lukk    M    Sampo Pank
24    Kristjan Veges    M    Sampo Pank
25    Rustam Novikov    M    Sampo Pank
26    Andres Lepik    M    Sampo Pank
27    Jaan Urgas    M    Sampo Pank
28    Geily Marmor    N    SEB Pank
29    Taago Hiiesalu    M    SEB Pank
30    Andrus Kaasik    M    SEB Pank
31    Marko Siil    M    SEB Pank
32    Karel Uurits    M    SEB Pank
33    Jüri Nõmmsalu    M    TAK
34    Olav Karu    M    TAK
35    Harri Karik    M    TAK
36    Valentina Rusina    N    TAK
37    Aalo Parmas    M    TAK

Nordea Eesti firmaspordi meistrivõistlused mini-reketlonis

1    Margus Tali    M    1975    Eesti Posti SK
2    Margus Sinimets    M    1979    Eesti Posti SK
3    Aleksandr Štšekotin    M    1974    Eesti Posti SK
4    Tarvo Tobbi    M    1987    Eesti Posti SK
5    Imre Laugal    M    1980    Eesti Posti SK
6    Margus Vesiallik    M    1987    Eesti Posti SK
7    Enn Viitkar    M    1956    Eesti Posti SK
8    Kuno Kipper    M    1954    Eesti Posti SK
9    Heiki Seim    M    1963    Eesti Posti SK
10    Kristel Keldu    N    1984    Eesti Posti SK
11    Mari Allese    N    1983    Eesti Posti SK
12    Olga Panitševa    N    1973    Eesti Posti SK
13    Riina Kirsipuu    N    1967    Eesti Posti SK
14    Eve Kalm    N    1963    Eesti Posti SK
15    Pärja Soom    N    1954    Eesti Posti SK
16    Nikolai Kin    M        Eesti Raudtee
17    Arnold Provalski    M        Eesti Raudtee
18    Silver Sauman    M        Eesti Raudtee
19    Martin Sagaja    M        Eesti Raudtee
20    Aivar  Prants    M        Eesti Raudtee
21    Tiit Einmaa    M        Eesti Raudtee
22    Heiti Mering    M        Eesti Raudtee
23    Lairi Einmaa    N        Eesti Raudtee
24    Maire Talihärm    N        Eesti Raudtee
25    Merike Veermäe    N        Eesti Raudtee
26    TÕNIS VÄLJA    M    1989    Ekspress Hotline
27    JAAN TEREP    M    1978    Ekspress Hotline
28    EGON SALE    M    1980    Ekspress Hotline
29    MAREK RAKMANN    M    1972    Ekspress Hotline
30    SULEV LOKK    M    1969    Ekspress Hotline
31    MAILI PÕDRA    N    1979    Ekspress Hotline
32    MARI KUSTAVUS    N    1987    Ekspress Hotline
33    KADRI LEPIK    N    1980    Ekspress Hotline
34    MAARIKA TEREP    N    1971    Ekspress Hotline
35    KERSTI TOOTS    N    1971    Ekspress Hotline
36    Janar Kenk    M    1981    Estiko-Plastar
37    Hassar Jurs    M    1972    Estiko-Plastar
38    Indrek Jaal    M    1983    Estiko-Plastar
39    Raimond Tamm    M    1978    Estiko-Plastar
40    Edith Soosaar     N    1980    HeaValik
41    Raivo Nõmmik    M    1977    Jalajälg
42    Alari Lell    M    1976    Jalajälg
43    Anni Andla    N    1986    Jalajälg
44    Erik Aibast    M        Jalajäg
45    Imre Ojamaa    M    1971    Monkey Sport
46    Meelis Lepikult    M    1981    Monkey Sport
47    Alar Lepikult    M    1978    Monkey Sport
48    Siim Veersalu    M    1989    Monkey Sport
49    Margus Kandelin    M        Nordea Pank
50    Kairo Kadarpik    M        Nordea Pank
51    Rait Põllendik    M        Nordea Pank
52    Märten Kress    M    1978    Sampo Pank
53    Andrus Sammelselg    M    1971    Sampo Pank
54    Aare Riho Erik    M    1961    Sampo Pank
55    Krista Tooming    N    1975    Sampo Pank
56    Marika Kotka    N    1959    Sampo Pank
57    Aleksei Martin    M    1950    TAK
58    Jüri Vahtra    M    1952    TAK
59    Andrei Butskihh    M    1973    TAK
60    Tiit Palu    M    1942    TAK
61    Valentina Rusina    N    1945    TAK

Saku Õlletehase Eesti firmaspordi meistrivõistlused jõutõstmises

1    Heiki Seim    M40+    1963    Eesti Posti SK
2    Argo Servet    M40+    1966    Eesti Posti SK
3    Urmas Kuhi    M    1970    Eesti Posti SK
4    Villi Heinsalu    M    1973    Eesti Posti SK
5    Silver Süld    M    1984    Eesti Posti SK
6    Nikolai Kin            Eesti Raudtee
7    Arnold Provalski            Eesti Raudtee
8    Martin Sagaja            Eesti Raudtee
9    Tiit Einmaa            Eesti Raudtee
10    Veiko Välja    M40+    1966    Ekspress Hotline
11    Sulev Lokk    M     1969    Ekspress Hotline
12    Marek Rakmann    M    1972    Ekspress Hotline
13    Jaan Terep    M    1978    Ekspress Hotline
14    Tõnis Välja    M    1989    Ekspress Hotline
15    Hassar Jurs    M    1972    Estiko-Plastar
16    Raimond Tamm    M    1978    Estiko-Plastar
17    Janar Kenk    M    1981    Estiko-Plastar
18    Väino Tartes    M40+    1951    Justiitsministeerium
19    Peter Gornischeff    M    1977    Justiitsministeerium
20    Tarmo Pruuli    M    1978    Justiitsministeerium
21    Jarlo Dorbek    M    1981    Justiitsministeerium
22    Alar Lehesmets    M    1981    Justiitsministeerium
23    Vassil Marjunitš    M    1983    Justiitsministeerium
24    Mihkel Jakobson            Merx
25    Meelis Lepikult    M    1981    Monkey Sport
26    Aimar R            Nordea Pank
27    Margus Tint            Nordea Pank
28    Roger Niitmäe            Nordea Pank
29    Kristo Kokk            Nordea Pank
30    Aare Riho Erik    M40+    1961    Sampo Pank
31    Henri Kaarma    M    1970    Sampo Pank
32    Rainer Kuhi    M    1973    Sampo Pank
33    Rainer Änilane    M    1978    Sampo Pank
34    Erko Varblane    M    1980    Sampo Pank
35    Jevgeni Gavriš            TAK
36    Aleksander Narõškin            TAK
37    Viktor Romanov            TAK
38    Tarmo Sillajõe            TAK
39    Jaanus Vink            TAK

Ekspress Hotline Eesti firmaspordi meistrivõistlused kardisõidus I etapp

1    Marti Soosaar    M    1977    Eesti Firmaspordi Liit
2    Kunnar Karu    M    1981    Eesti Firmaspordi Liit
3    Tarmo Haud    M    1982    Eesti Firmaspordi Liit
4    Aimar Poom    M    1980    Eesti Firmaspordi Liit
5    Kristjan Küttis    M    1980    Eesti Firmaspordi Liit
6    Margus Muttik    M    1977    Eesti Firmaspordi Liit
7    Ain Kastan    M    1975    Eesti Posti SK
8    Hannes  Junker    M    1974    Eesti Posti SK
9    Villi Heinsalu    M    1973    Eesti Posti SK
10    Tarvo Tobbi    M    1987    Eesti Posti SK
11    Heigo Niitla    M    1980    Eesti Posti SK
12    Virgo Veiman    M    1986    Eesti Posti SK
13    Valdur Vingisaar    M    1977    Eesti Posti SK
14    Argo Servet    M    1966    Eesti Posti SK
15    Aivar Salumäe    M    1962    Eesti Posti SK
16    Rein Udras    M    1967    Eesti Posti SK
17    Gerli Rüüberg    N    1983    Eesti Posti SK
18    Eneli Tombak    N    1982    Eesti Posti SK
19    Mari Allese    N    1983    Eesti Posti SK
20    Ives Veiman    N    1957    Eesti Posti SK
21    Riina Kirsipuu    N    1967    Eesti Posti SK
22    Eve Kalm    N    1963    Eesti Posti SK
23    Nikolai Kin    M        Eesti Raudtee
24    Arnold Provalski    M        Eesti Raudtee
25    Silver Sauman    M        Eesti Raudtee
26    Martin Sagaja    M        Eesti Raudtee
27    Tiit Einmaa    M        Eesti Raudtee
28    Tanel Saue    M        Eesti Raudtee
29    Heiti Mering    M        Eesti Raudtee
30    Kaarel Lumi    M        Eesti Raudtee
31    Lairi Einmaa    N        Eesti Raudtee
32    Maire Talihärm    N        Eesti Raudtee
33    Merike Veermäe    N        Eesti Raudtee
34    TÕNIS VÄLJA    M    1989    Ekspress Hotline
35    MATTIAS SOONE    M    1978    Ekspress Hotline
36    EGON SALE    M    1980    Ekspress Hotline
37    MÄRT BAUVALD    M    1970    Ekspress Hotline
38    SULEV LOKK    M    1969    Ekspress Hotline
39    AIVAR KÕRE    M    1964    Ekspress Hotline
40    KADRI LEPIK    N    1980    Ekspress Hotline
41    KERSTI TOOTS    N    1971    Ekspress Hotline
42    INGA MÖLLITS    N    1966    Ekspress Hotline
43    AIRI LADVIK    N    1967    Ekspress Hotline
44    Hassar Jurs    M    1972    Estiko-Plastar
45    Janar Kenk    M    1981    Estiko-Plastar
46    Raimond Tamm    M    1978    Estiko-Plastar
47    Priit Ladva    M    1974    Estiko-Plastar
48    Kaspar Killak    M    1980    Green Building Development
49    Hannes Tilk    M    1963    Green Building Development
50    Sven Saar    M    1983    Green Building Development
51    Margus Lanto    M    1984    Green Building Development
52    Peeter Tillmann    M    1945    Green Building Development
53    Ardo Hanschmidt    M    1981    Green Building Development
54    Indrek Heinmets    M    1975    Jalajälg
55    Erik Aibast    M    1973    Jalajälg
56    Taavi Toobal    M    1985    Jalajälg
57    Anni Andla    N    1986    Jalajälg
58    Eleny Vahter    N    1979    Jalajälg
59    Priit Post    M    1983    Justiitsministeerium
60    Kristo Konks    M    1978    Justiitsministeerium
61    Aivar Lenk    M    1978    Justiitsministeerium
62    Jarlo Dorbek    M    1981    Justiitsministeerium
63    Kadri Migur    N    1980    Justiitsministeerium
64    Marko Leevand    M        Maksu- ja Tolliamet
65    Egert Virro    M        Maksu- ja Tolliamet
66    Raido Roostalu    M        Maksu- ja Tolliamet
67    Raili Pajumets    N        Maksu- ja Tolliamet
68    Meelis Lepikult    M    1981    Monkey Sport
69    Erik Laats    M        Nordcity Center OÜ
70    Vladimir Müürsepp    M        Nordcity Center OÜ
71    Jürgen Rehemägi    M        Nordea Pank
72    Rainer Pesti    M        Nordea Pank
73    Sander Klaos    M        Nordea Pank
74    Andrus Säde    M        Nordea Pank
75    Tene Talviste    N        Nordea Pank
76    Kristel Kaubi    N        Nordea Pank
77    Aivo Vikat    M        Norma
78    Koit Sengbusch    M        Norma
79    Andres Simuland    M        Norma
80    Jüri Feirik    M        Norma
81    Jelena Kuprikova    N        Norma
82    Margot Paas    N        Norma
83    Rainer Kuhi    M    1973    Sampo Pank
84    Grigori Astanovski    M    1980    Sampo Pank
85    Jako-Priit Raud    M    1980    Sampo Pank
86    Erki Link    M    1980    Sampo Pank
87    Märten Kress    M    1978    Sampo Pank
88    Veronika Mäemets    N    1980    Sampo Pank
89    Merike Kivistik    N    1963    Sampo Pank
90     Urmo Liblik    M    1982    Sidepataljon
91    Andres Sild    M    1974    Sidepataljon
92    Priit Štšerbakov    M    1981    Sidepataljon
93    Indrek Irves    M    1982    Sidepataljon
94    Ivo Raudvee    M    1979    Sidepataljon
95    Heigo Känd    M        TAK
96    Alo Saar    M        TAK
97    Romet Troost    M        TAK
98    Toomas Sarv    M    1980    Tele 2 Eesti
99    Tarmo Osman    M    1977    Tele 2 Eesti
100    Toomas Kell    M    1976    Tele 2 Eesti
101    Argo Vikerbau    M    1978    Tele 2 Eesti
102    Kristjan Viilmann    M    1979    Tele 2 Eesti
103    Jane Tabur    N    1973    Tele 2 Eesti

Eesti firmaspordi meistrivõistlused bowlingus

1    Kristel Karro    ADM Interactive
2    Ivo Touart    ADM Interactive
3    Anti Ainsar    ADM Interactive
4    Jana Sulepi    Alistar Group I
5    Erik Tserr    Alistar Group I
6    Kristiina Allik    Alistar Group I
7    Andres Koobas    Alistar Group II
8    Vaidi Virt    Alistar Group II
9    Anneli Toater    Alistar Group II
10    Kunnar Karu    Eesti Firmaspordi Liit I
11    Evelin Rüütli    Eesti Firmaspordi Liit I
12    Tarmo Haud    Eesti Firmaspordi Liit I
13    Margus Muttik    Eesti Firmaspordi Liit
14    Aimar Poom    Eesti Firmaspordi Liit
15    Marit Kull    Eesti Firmaspordi Liit
16    Katrin Püks    Eesti Posti SK I
17    Tõnu Metsar    Eesti Posti SK I
18    Aavo Kärmas    Eesti Posti SK I
19    Anneli Undrest    Eesti Posti SK II
20    Jaanus Undrest    Eesti Posti SK II
21    Ero Hiiesalu    Eesti Posti SK II
22    Lairi Einmaa    Eesti Raudtee
23    Tanel Saue    Eesti Raudtee
24    Ingmar Etti    Eesti Raudtee
25    Marek Rakman    Ekspress Hotline I
26    Mattias Soone    Ekspress Hotline I
27    Airi Ladvik    Ekspress Hotline I
28    Kersti Toots    Ekspress Hotline II
29    Sulev Lokk    Ekspress Hotline II
30    Märt Bauvald    Ekspress Hotline II
31    Maili Põdra    Ekspress Hotline III
32    Maarika Terep    Ekspress Hotline III
33    Jaan Terep    Ekspress Hotline III
34    Kaire Miljan    Estiko-Plastar I
35    Raimond Tamm    Estiko-Plastar I
36    Priit Ladva    Estiko-Plastar I
37    Fredrika Metsla    Estiko-Plastar II
38    Janar Kenk    Estiko-Plastar II
39    Hassar Jurs    Estiko-Plastar II
40    Kristjan Lepik    Jalajälg
41    Helery Saarik    Jalajälg
42    Lauri Ajando    Jalajälg
43    Anni Andla    Jalajälg
44    Mihkel Siim    Jalajälg
45    Heiki Sõmerik    Jalajälg
46    Astra Eelmaa    Justiitsministeerium
47    Mart Siilivask    Justiitsministeerium
48    Taivo Kitsing    Justiitsministeerium
49        Kultuuriministeerium
50        Kultuuriministeerium
51        Kultuuriministeerium
52    Lauri Liivorg    Lennuliiklusteenindus
53    Kaupo Liivorg    Lennuliiklusteenindus
54    Kristel Vaard    Lennuliiklusteenindus
55    Maarja Sillamaa    Maksu- ja Tolliamet
56    Raido Roostalu    Maksu- ja Tolliamet
57    Egert Virro    Maksu- ja Tolliamet
58    Imre Ojamaa    Monkey Sport
59    Meelis Lepikult    Monkey Sport
60    Kadri Kuusik    Monkey Sport
61    Katre Kuusik    Nordcity Center I
62    Kaido Kuusk    Nordcity Center I
63    Juri Delovski    Nordcity Center I
64    Anna Surnina    Nordcity Center II
65    Üllar Aidama    Nordcity Center II
66    Rivo Purret    Nordcity Center II
67    Jürgen Rehemägi    Nordea Pank I
68    Rainer Pesti    Nordea Pank I
69    Kristel Kaubi    Nordea Pank I
70    Tene Talviste    Nordea Pank II
71    Sander Klaos    Nordea Pank II
72    Aleksei Bazanov    Nordea Pank II
73        Norma
74        Norma
75        Norma
76    Tiia Luts    Pärnu Konverentsid
77    Meelike Eenpuu-Villup    Pärnu Konverentsid
78    Irma Kuusmaa    Pärnu Konverentsid
79    Martin Rosenvald    Saku Õlletehas
80    Sirli Seisonen    Saku Õlletehas
81    Toomas Õunap    Saku Õlletehas
82    Rainer Kuhi    Sampo Pank I
83    Tiia Eeskivi    Sampo Pank I
84    Henri Kaarma    Sampo Pank I
85    Veljo Häninen    Sampo Pank II
86    Janar Juht    Sampo Pank II
87    Kristi Vilbo    Sampo Pank II
88    Maarja Palm    Sidepataljon
89    Madis Kiis    Sidepataljon
90    Jako Känd    Sidepataljon
91    Grete Kaju    Siseministeerium
92    Rainer Rohesalu    Siseministeerium
93    Eedi Sepp    Siseministeerium
94    Andres Mikkiver    TAK
95    Svetlana Salakova    TAK
96    Tarmo Sillajõe    TAK
97    Sirje Likk    Tele 2 I
98    Eduard Stetski    Tele 2 I
99    Tõnis Leppik    Tele 2 I
100    Heli Kullamaa    Tele 2 II
101    Kristjan Viilmann    Tele 2 II
102    Tarmo Osman    Tele 2 II
103    Jane Tabur    Tele 2 III
104    Toomas Kell    Tele 2 III
105    Juhan Saar    Tele 2 III
106    Kaido Palts    Veeteede Amet
107    Rene Sirol    Veeteede Amet
108    Kaire Toomingas    Veeteede Amet
109    Silver Sokk    Väisministeerium
110    Nele Polli    Väisministeerium
111    Martti Peetsalu    Väisministeerium