Firmade vaheline mõõduvõtt TriStar111 Estonia triatlonil

21. juuli 10

Kas Sina suudaksid võita Andrus Veerpalut, Raul Ollet või Jaak Maed? Suusatamises ilmselt mitte, aga kui tegu oleks ujumise, rattasõidu või jooksuga? Tule 7. augustil TriStar111 Estonia triatlonile ja saad teada!

Pange kokku kolmeliikmeline võistkond, milles üks tiimi liige ujub, teine sõidab ratast ning kolmas jookseb ja näidake, kas saate vastu suusameeste võistkonnale ning maailma tipptriatleetidele. Distantsiks on 1km ujumist, 100km rattasõitu ja 10 km jooksu (millega üksikuna on kokku puutunud tuhanded rahvasportlased).

Lisaks võistkondade üldarvestusele peame eraldi arvestust ka firmade osas. Firmade arvestuses osalemiseks pole vaja teha muud, kui märkida registreerumisel oma võistkonna nime taha sulgudesse märksõna „firmasport”. Firmade arvestuses osalemise ainsaks tingimuseks on, et kõik võistkonna liikmed töötaksid samas firmas. Firmaspordi kategoorias auhinnatakse kolme parimat ettevõtte võistkonda (kui võistkondi on vähem kui viis, siis ainult parimat). Kui oled oma võistkonna juba registreerinud ning sooviksid samuti firmade arvestuses osaleda, saada oma soov e-mail aadressile office@tristar111estonia.com.

Võistkondade start antakse 7. augustil kell 11.11 ehk 11 minutit pärast individuaalvõistlejate starti. Ajavahe on valitud eelmise aasta Pühajärve Triatloni tulemuste järgi, kus esimene võistkond edestas esimest individuaalvõsitlejat ligikaudu 11 minutiga. Seega käib võistkondade ja individuaalvõistlejate vahel rajal võistlus esimesena finišisse jõudmise nimel. Esimesele finišeerijale on välja pandud ka eriauhind. Lisaks auhinnatakse kolme parimat võistkonda, parimat naiskonda ning parimat segavõistkonda.

Lähem info TriStar111 Estonia kohta  võistluse kodulehelt www.TriStar111Estonia.com.

Meeskonnavõistlusele registreerimine on avatud siin. Kiirustage, sest registreerimine võistlusele lõpeb juba 11 päeva pärast 1. augustil.

Kohtumiseni Pühajärvel!

TriStar111 Estonia triatlon
6.-7. august 2010 Pühajärvel
1km ujumist +100km rattasõitu + 10km jooksu
www.tristar111estonia.com
e-mail:
office@tristar111estonia.com