Finaalis on Keskkonnaministeerium ja Põhja Politseiprefektuur

Keskkonnaministeerium, kes võitis Tallinna Vanglat 4:0, kusjuures Mart
Sepp sai hakkama kübaratrikiga lüües 3 väravat. Challenge Cup võidu
nimel rühivad: Eesti Pank, Siseministeerium, Kalev ja Veeteede amet.

Poolfinaalid

Sotsiaalministeerium – Põhja Politsei (1 – 13)

Esimene poolfinaal, mis leidis oma eeldatava lahenduse esimestel mänguminutitel – Põhja Politsei väga tehniline sooritus ei jätnud Sotsidele mingit võimalust. Kaotajad püüdsid leida kehva mängu põhjuseid, kuni üks tarkpea pakkus ühena neist välja Vaadumäe puudumise. Tõepoolest Sotsiaaliministeeriumi hing platsil ja platsi ääres ei viibinud. Väravad: Jekaterina Paškevitš (3), Ivan Novikov (3), Vitali Vink, Andrei Korešnjak, Leho Saaremägi, Vadim Talama; Raido Raudnagel.

Keskkonnaministeerium – Tallinna Vangla (4 – 0)

Kõrvalväljaku kohtumine, kus jätkus põnevust terveks mänguks. Häid väravavõimalusi oli mõlemal poolel, esimese neist kasutas lõplikult ära Mart Sepp, kes esimese poolaja viimasel minutil Tallinna Vangla väravasse palli postide vahele kõmmutas. Üha enam soovis TV värava vastu lüüa ja tõusti platsil kõrgemale, viimast oskasid Keskkonnaministeeriumi mängijad oskuslikult ära kasutada ja nii sündis 4 – 2. Edust tulvil suudeti veel 2 väravat lüüa ja suur tants võis alata – finaali Põhja Politsei vastu läheb Keskkonnaministeerium. Väravad: Mart Sepp (3), Hendrik Põldoja.

Challenge Cup

Siseministeerium – Saku Õlletehas (3 – 1)

Challenge Cup’i veerandfinaalis väärisid vastased teineteist. Vähemalt nõnda võis arvata, sest mõlemad võistkonnad on läinud aina paremasse hoogu. Jätkukursil oli Siseministeerium, seevastu Saku mängus oli sisepingeid ja palju lihtsaid vigu. Niisiis poolfinaali sellest paarist Siseministeerium. Väravad: Eedik Kirves, Lauri Preimann (2), Velory Kais.

MKM – Eesti Pank (1 – 11)

Favoriidirolli kandev Eesti Pank ei vääratanud ja võttis selge 11 – 1 võidu Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi üle. Viimase tähtmängijaid Margus Tähepõld võttis mängu kokku selliselt: „Kuidas nad nii suurelt meid võitsid? Ah, tegelt hea, et viimasteks ei jäänud, ei jäänud ju?” Väravad: Lauri Tammiste; Tiit Lepmets (2), Taavi Raudsaar, Piia Paasma, Keit Musting (3).

Riigikantselei – Kalev

Riigikantselei teatas mängu toimumise päeval, et nad ei saa võistkonda kokku, st. nende vastane Kalev sai loobumisvõidu ja mängib reedel (30.05) VTA-ga.

Välisministeerium – Veeteede Amet (1 – 7)

Päeva viimane mõõduvõtt, millest võis oodata põnevuslahingut, sest mõlemad võistkonnad on esitanud turniiril ilusaid mänge. Küll aga osutus Välisministeeriumi vastupanu kesiseks, on see seotud väsimusega vms, aga kohe kuidagi ei õnnestunud rünnakud nii nagu varasemalt ja ka kaitse oli lünklik. Veeteede Amet oli aga oma esinemiste kõrgusel ja suureskooriline võit ja edasiminek Challenge Cup võidule jätkub. Väravad: Märt Andres Matsoo; Pirgit Pai, Tõnis Sepp (2), Raido Ruse, Jaan Saks (2).