Esitleme: FIFAA – Firmaspordi ametlik reklaamrõivaste ja -kingituste partner!

17. mai 16

Kindlasti olete kuulnud ettevõttest FIFAA, kes pakub firmadele võimalust ühel kollektiivil end ühtmoodi ägedalt firma logode ja kirjadega rõivastesse riietada! Järgnevalt saad lugeda täpsemalt, kuidas FIFAA alguse sai – ning kuidas firmasportlane nende pakutavast kasu võiks saada.

AS FIFAA on asutatud 1993. aastal ning tegutseb Eestis ja läbi oma tütarfirmade Lätis, Leedus ning teistes lähiregiooni riikides. FIFAA eesmärgiks on pakkuda oma klientidele loomingulisi lahendusi nii turunduslike kui laiemalt äriliste eesmärkide täitmiseks. Nad soovivad olla antud valdkonna loovagentuur, pakkudes lahendusi ning luues tootedisaine lähtuvalt partneri konkreetsest vajadusest.

FIFAA esindab Baltikumis promoriiete ja kingituste tootjaid aga samuti ka spordi ning vabaaja riiete brände. Lisaks hulgimüügile juhivad nad Skechersi ning T-Shirt Store kauplustekette. Nad toodavad spordiklubide ja rahvuskoondiste fännivarustust, pakkudes klubidele täislahendust alates disainist ning lõpetades tootmise ja turustamisega.

Kuidas võiks aga firmasportlane FIFAA ja Eesti Firmaspordi Liidu koostööst kasu saada?

Meil on hea meel teatada, et FIFAA on nüüd Firmaspordi ametlik reklaamrõivaste ja -kingituste partner! See tähendab, et tiimialadel võib oodata just neilt auhindu ning loomulikult soovitame oma ettevõtte tiimile riided tellida FIFAA-lt.

Et oma ettevõttega veelgi paremini silma paista ning oma tiimiliikmeid motiveerida, soovitab FIFAA ühtset spordiriietust. Paljudel sportlikel ettevõtetel on ühisriietus juba olemas ja nii tunneb näiteks Swedbanki, Tallinna Lennujaama ja Kalevi sportlased fotodelt ja võistlustuhinas alati ära! FIFAA on spetsiaalselt suveks koostanud pakkumise tuntud spordibrändidelt, mis sobivad nii jooksurajale kui spordisaali. Valikus on püksid, pluusid, joped ja ka joogipudelid.

Spetsiaalselt tiimidele suveks mõeldud kataloogile viska pilk peale SIIN!

Üldised tegevuspõhimõtted on neil Firmaspordiga väga sarnased. Nemadki leiavad, et ettevõtte edu taga on terved ja motiveeritud inimesed. Selleks aga tuleb olulisele kohale tõsta sport ja liikumine. Ideaalseks suviseks spordivõimaluseks on meie Suvespartakiaad: FIFAAgi leiab, et meeskonnaga ühiselt spordiüritustel osaledes tõuseb tiimitunne, aga paraneb ka inimeste tervis ja füüsiline vorm. Seega – suveks uued riided selga ja Suvespartakiaadil näeme…

…ja nagu FIFAA motogi ütleb: “Terve tiimiga tippu!”

Pysimeil_Fifaa_TTT