Energeetika ettevõtete korvaplliturniir Keravälk 2010 võitjaks tuli EE Võrguehituse võistkond

01. veebruar 10

Pühapäeval, 31. jaanuaril Tallinnas Kristiine Spordihoones toimunud energeetika ettevõtete korvpalliturniiri Keravälk 2010 võitjaks tuli EE Võrguehituse meeskond, kes alagrupi teisena jõudis poolfinaali, alistades seal Harju Elektri meeskonna 26:18  ning pingelises finaalkohtumises teise poolfinaali võitja Onninen AS-i seisuga 25:20. Kolmanda koha medalid riputati kaela Harju Elektri meeskonnale, kes võitis kohtumise Eleringiga 33:20.

Kokku osalesid turniiril 7 energeetikavaldkonnas tegutseva ettevõtte võistkonnad -juba mainitud EE Võrguehitusele, Onninen AS-le, Harju Elektrile ja Eleringile pakkusid konkurentsi veel ka SLO Eesti AS, E-Service AS ning ABB.

 Kõigepealt toimusid mängud alagruppides, kust kaks esimest pääsesid edasi poolfinaalidesse. Kolmeliikmelise B-alagrupi kolmas koht mängis nii A-alagrupi III kui ka IV kohaga, selgitades nii 5.-7. koha. Kokku mängiti turniiril 15 mängu ning üldine paremusjärjestus kujunes selliseks:

1. EE Võrguehitus
2. Onninen AS
3. Harju Elekter
4. Elering
5. SLO Eesti AS
6. E-Service AS
7. ABB

Energeetika ettevõtetele mõeldud pallimängude turniirid, mille ühiseks nimetajaks on Keravälk, said alguse 2009. aasta sügisel võrkpalliga. 2010. aastal tahame veel lisada jalgpalliturniiri ning loomulikult jätkata nii korv-kui võrkpalliga.

icon Korvpalliturniiri Keravälk 2010 tulemused