Energeetika ettevõtete jalgpalliturniiril Keravälk 2010 võidutses Eesti Energia Spordiklubi

30. mai 10

Seoses kõigest viie võistkonna registreerimisega turniirile, mängiti kohtade paremus välja alagrupis, kus kõik kõigiga läbi mängisid. Esimestest mängudest alates võisid Triobet’i ennustajad julgelt panustada Eesti Energia SK peale, sest pikalt kokkumänginud võistkonna head mängu suutnuks nurjata vaid piksenool. Neljast kohtumisest võideti neli ja 12 punkti tabelis tähendas kõige suuremat karikat auhinnakastis.

Suurimat vastupanu võitjatele osutas Onninen AS võistkond, kes esimesel poolajal tugevalt kaitses rassis ja enda väravavõrku lasti vaid üks pall. Teisel poolajal sedavõrd head kaitsetegevust ei näidatud ja 0:6 kaotus oli tõsiasi. Teise koha pälvis OÜ Nelja Energia energiline võistkond, kes otsustavas kohtumises Onninen AS 1:0 võitis. Viimane oli omakorda parem ABB AS ja E-Service AS võistkondadest ning auhinnaline kolmas koht Onninen AS-ile. Sel korral ei saanud ühtegi võitu E-Service AS, kuid selle võrra saadi kogemust ja kindlasti neid võitnud ABB AS-ile revanši pakutakse. Omavaheline mäng 3:0 ABB AS kasuks.

Teine ja kolmas koht sai lisaks karikatele ja medalitele auhinnaks jalgpallid, võitjad saavad uued mänguvormid Monkey Spordist.

Klassikate sõnu kasutades võiks öelda, et taevas tuli appi ja välku esines vaid turniiri nimes. Seetõttu tõdesid ka staazikad kohtunikud Heiki ja Vladimir, et turniir läks korda arvestades nii ilmastikku kui ka võitluslikke mänge. Loodame, et osalejad tundsid samuti ja mängudest saadud hea emotsiooniga oli vahva nädalavahetust jätkata.