Elisa Eesti jalgpallikarika noppisid kinnisvara vahendajad

07. september 08

Pühapäevasel Elisa Eesti firmaspordi meistrivõistlustel jalgpallis oli sel aastal võidukas A & A Kinnisvara võistkond. Koosseisus Eiko Saar, Marco Kirss, Ahti Silk, Jaanus Kaiva, Henri Karikosk, Jaanus Kuurmaa, Mihhail Ištšuk ja Mikk Pang, tõestasid kinnisvara vahendajad, et kuulujutud kinnisvaraturu jahenemisest ei vasta täielikult tõele. Veenva eduga võideti kõik mängud alagrupis ning tagatipuks ka poolfinaalis Monkey Sport International 5:0 ja Nordea Spordiklubi finaalis koguni 6:0. Alagrupi kohtumises oli Nordea meeste vastupanu südim ja kaotati “kõigest” 2:4.

Kolmandale kohale peetud kohtumises oli Monkey Sport International 3:1 üle Sampo Spordiklubist. Seega oldi eelmise aasta  esikolmikust ainuke võistkond, kes oma eelmise aasta kohta vääriliselt kaitsta suutis.

Kokku osales sel aastal jalgpalliturniiril 10 ettevõtte võistkonnad.

Põnevaks muutis jalgpalli turniir ka Firmaspordi Sügise üldseisu, sest pärast kergejõustiku ja jalgpalliturniire vähendas Nordea Spordiklubi Sampoga vahe kõigest ühele punktile. Firmaspordi Sügise avanädalavahetuse järel on Sampol koos 86 ja Nordea Pangal 85 punkti. Eesti Posti Spordiklubil on kolmandana 67 punkti.

icon Elisa Eesti firmaspordi meistrivõistlused jalgpallis 2008 – TULEMUSED

FOTOD Elisa Eesti Firmaspordi meistrivõistlused jalgpallis 2008 (Registreeritud kasutajatele. Boris Mäemetsalt kokku 183 fotot)

Võistkondade koosseisud