Paldiski elamusretk

13. veebruar 14

Mis toimub?

cargo10Seekordse kevade toob meile kätte Paldiski retk, mille käigus tutvuvad retkelised Paldiski linna ning selle vahetus läheduses asuva Põhjasadama ning Peetri kindluse varemetega. Paldiskit külastades oleme ikka ja jälle sattunud peale autoaparklatele, kus tuhanded ja tuhanded tuliuued kilepakendis autod ootavad oma mereteekonda. Loodetavasti saame retke alguses oma lemmikautod välja valida – seda nii margi, mudeli kui ka värvi järgi – sest just nii palju on tavaliselt seal autosid ootamas.
Oma retke jätkame mööda unikaalset Pakri pankrannikut – lähtudes ilmaoludest sammume kas kaldajääl või siis kaldal panga all. Õigepea jõuame ühe suurima kohaliku sümboli – Paldiski majakani.
Peale väikest pausi asume otsima vastuseid küsimusele: kust tuleb tuuleenergia? Seejärel sihi juba aga kaunile Leete pankrannikule ning kiikame paari sealset militaarhoonet.

 

Millal ja kus toimub?

OLYMPUS DIGITAL CAMERARetkele stardime pühapäeval, 13. aprillil kell 11.00 Paldiskis Tavern Peetri Tolli juurest. Täpsema asukoha leiad kaardilt SIIT. Kohale võiks tulla vähemalt veerand tundi varem, et saaksime koos õigeaegselt retkega alustada.
Lähtudes suurel määral ilmaoludest liigume matkal kuni 5 tundi läbides selle ajaga kuni 25 km. Kes tunneb, et see on ilmselgelt ülejõu käiv, siis pakume Paldiskis võimalust ka 10 km matkaks.
Et jõud päris otsa ei saaks, on 25 km rajal 4 energialaadimise punkti ning 10 km rajal 1 punkt. Tagasi jõudes ootab aga kõiki tublisid matkalisi kehakinnituseks soe supp.

 

Mida pakume?

  • Matka mitmekesises ja huvitavas looduses
  • Matkajuhi/rajameistri teenust
  • Väike kehakinnitus matka ajal
  • Soe söök matka lõpus
  • Diplom ning IVV tempel

 

Kui palju maksab?

Kuni 6. aprill:

  • Täiskasvanu: 15 €
  • Pensionär/(üli)õpilane: 10 €

SOODUSTUS GRUPILE: Kogu kokku vähemalt 8-liikmeline seltskond ning matka soodsamalt! Grupi puhul on hinnad järgnevad:

  • Täiskasvanu: 10 € (inimese kohta)
  • Pensionär/(üli)õpilane: 7 €

07 – 09 aprill:

  • Kõigile: 15 €

NB! Ettevõttele esitatava arve korral on MTÜ-del kohustus lisada arvele ka käibemaks. Eraisikutele esitataval arvel on käibemaks 0%.

 

Kuidas registreeruda?

NB! REGISTREERIMISE TÄHTAEG ON 09. APRILL (või seni, kuni kohti jätkub)!

Teid loetakse registreerunuks, kui ka retke tasu on üle kantud.

Registreerimisega kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute üldjuhendiga.

 

TULE KOGU ELAMUSI KOOS MEIEGA!

Küsimuste korral kirjuta elamusretked@firmasport.ee või

helista 52 77 540 (Kunnar), 53 620 606 (Anniki)

www.elamusretked.ee