Ehita ise oma tervise vundament!

09. jaanuar 09

Meenutus 2007. aasta Firmaspordi TalimängudeltJust seda võimaldab uus talvine liikumisharrastuse sari Merko Talverajad. Kümnel teisipäeval on suusatamisest ning ka jooksmisest ja kõndimisest lugupidavad inimesed oodatud Tallinna valgustatud liikumisradadele.

2009. aasta Merko Talveradade esimene etapp toimub juba 20. jaanuaril, kui Eesti Terviserajad kutsuvad kõiki spordisõpru Pirita Spordikeskusesse sarja esimese hooaja avamisele. 

Merko Talveradade sarjas saab osaleda nii tiimidena kui ka individuaalvõistlejatena. Korraldajate poolt on sarjas osalejatele ette nähtud mitmed atraktiivsed pakkumised.
1.    Registreerides enne 20.jaanuari ja printides välja osavőtukinnituse, saad A&T SPORT kauplustes kogu Salomoni  suusavarustusele  allahindlust 30%!
2.    Parimat tiimi premeerib A&T SPORT kinkekaardiga väärtuses 25 000 krooni.
3.    Nõmme ja Pirita Spordikeskustes on sarjas osalejatele etappide toimumise päevadel pesemise ja Nõmmel ka sauna tasuta kasutamise võimalus.
4.    A&T SPORT tuleb etappidele suuski määrima, suusatehnikat nõustama ja aitama tehniliste probleemide lahendamisel.
5.    Liptoni poolt on igal etapil kõigile osalejatele kuum tee.
6.    Nõmmel ja Pirital suusavarustuse laenutus sarjas osalejatele letihinnast pea 50% soodsamalt.
7.    Merko Talverajad kuulub ka Eesti Firmaspordi poolt korraldatava 2009 Eesti Sportlikuma Ettevõtte Rahvasport 2009 arvestusse. Iga osalemine toob selles arvestuses 1 punkti.  
8.    Spordimeditsiini Keskus Vomax teeb kardiopulmonaalse koormustesti teenuspaketi koos konsultatsiooniga 5 % soodsamalt

 

Registreerimine ja kogu info Merko Talveradade kohta leiab sarja kodulehelt www.stamina.ee/talverajad. Registreerimine toimub analoogselt paljude tervisesportlaste seas tuntud Swedbanki Tervisejooksuga. Kui sarjale on edukalt registreeritud, siis vőib vaikselt juba oma suusavarustust korda seadma hakata, sest esimene etapp toimub juba 20.jaanuaril.

Merko Talveradade suusapartner Salomon ootab kõiki laupäeval, 10.jaanuaril algusega kell 11.00 Valgehobusemäele SALOMON MÜÜGI-JA TESTIPÄEVALE, mille raames pakub Salomon väga head spordikaupa laadahindadega, määrimisteenust, testimiseks Salomon murdmasuuski. Lisaks  tutvustatakse Talv 2009 Salomon murdmaa kollektsiooni ning palju muud huvitavat.

Kohtumiseni suusaradadel!
Eesti Terviserajad, Merko ja Stamina

Info ja registreerimine
www.stamina.ee/talverajad
liisa@stamina.ee
6718548