EFSM esimene päev tõi kuus kulda ja neli hõbedat

04. juuni 15

Euroopa Firmaspordimängude esimesel päeval saavutasid edu nii kuulitõukajad, jooksjad kui ka kaugushüppajad. Kuulitõukes teenis kulla välja meeste klassi võistleja Timo Moorast, 400 meetri jooksus meeste 40+ klassis Andrus Mutli, kaugushüppes meeste 30+ võistlusklassis Marti Soosaar ning naiste kuni 30 kaugushüppes, kuulitõukes ja 100 m jooksus Kaire Leibak.

IMG_9675Jagus ka hõbedmedaleid – naiste kaugushüppe 30+ klassis sai teise koha Marilyn Maasikamäe, kaugushüppe ning 100 meetri jooksu naiste kuni 30 klassis Kadri Säde, 100 meetri jooksu meeste 40+ klassis Andrus Mutli.

Pronksi tõid Eestile 400 meetri jooksu MMB klassis Marti Soosaar, 100 meetri jooksu naiste 30+ klassis Marilyn Maasikamäe, kuulitõukes meeste 30+ klassis Ott Alemaa.

Esimesel päeval olid võistlustules ka pallimänguvõistkonnad, ent lõplikud tulemused veel selgunud ei ole. Turniirid väljakutel ning võistlused basseinis ja staadionil jätkuvad täna.