Eesti Terviserajad kutsuvad Merko Talveradadele suusatama, jooksma või kõndima

14. jaanuar 09

Alanud on registreerimine Eesti Terviseradade initsatiivil käivitatud ja Stamina Spordiklubi  poolt korraldatavale Merko Talverajad tervisespordisarjale.

Merko Talverajad hakkab toimuma 20.jaanuarist igal teisipäeval sarnaselt traditsioonilise Swedbanki Tervisejooksuga Tallinna valgustatud terviseradadel. Kokku toimub 10 etappi ning peamised toimumiskohad on Pirita ja Nõmme terviserajad. Merko Talverajad sarjas on peamine rõhk pandud suusatamisele, mida Pirita ja Nõmme valgustatud terviseradadel saab ka kriitilisemate ilmade ajal harrastada. Kui aga ilmastikuolud tõesti ei luba, siis on sarja korraldajad valmis paindlikult pakkuma osalejatele võimalust sarja raames harrastada jooksmist või kepikõndi.
Merko Talverajad sarjas saab osaleda viieliikmeliste tiimide ja ka individuaalosalejatena. Igal etapil koguvad osalejad punkte. Maksimumpunktid saavutanud tiimide vahel loositakse hooaja lõpus märtsis välja peaauhind 25 000 kroonine A&T Spordi kinkekaart. Lisaks atraktiivsele peaauhinnale loositakse tiimide ja üksikosalejate vahel välja ka väiksemaid auhindu ning ergutusauhindu kogu hooaja vältel. Sarjas osalejatele pakuvad korraldajad etappidel võimalust teha erinevaid lihtsamaid tervisenäitajate mõõtmisi ja nende abil annavad Tallinna Kiirabi spetsialistid nõu oma liikumisharrastuse parandamiseks. Merko Talverajad avavad ka 2009.aasta Tallinn Liigub ürituste sarja.  

Sarjale registreeruda ja täpsema infoga saab tutvuda  internetis aadressil www.stamina.ee/talverajad      
 
Tervisespordi sari Merko Talverajad propageerib tervislikke eluviisi ja liikumist, sellega  soovib Merko Ehitus kaasa aidata  rahva sportimisharjumuste hoogustamisele ning selleks paremaid tingimusi luua. Kuna tänane elu meie ümber on pingeline ja stressirohke, pakub Merko Talveradade sari inimestele võimalust rohkem värskes õhus viibida ja füüsiliselt aktiivne olla. Me kõik saame ise oma tervisele korraliku vundamendi ehitada, vaja on vaid natuke tahet ja pealehakkamist.
Merko Ehitus on aastaid toetanud ka terviseradade arendamist,  eesmärgiga aidata kaasa  rahva sportimis- ja aktiivse puhkamise võimaluste loomisele.
 
Lisainformatsioon
Urmo Raiend
www.stamina.ee/talverajad
stamina@stamina.ee
6718548