Eesti Terviserajad kutsuvad kepikõndijaid Eesti Energia Tervisekõnnile

06. mai 09

Neljapäeval, 7.mail alustab Nõmme terviseradadel oma neljandat hooaega Eesti Energia Tervisekõnd. Sarjaga on oodatud liituma kõik kepikõnni ja käimise sõbrad. 21-st etapist koosnev Tervisekõnd on Stamina Spordiklubi poolt korraldatava Swedbanki Tervisejooksu sõsarüritus ja mõeldud eelkõige neile, kes eelistavad jooksmise asemel kõndida.

Eesti Energia Tervisekõnd toimub neljapäeviti maist septembrini igal nädalal sarnaselt traditsioonilise Swedbanki Tervisejooksule Tallinna erinevatel terviseradadel. Tervisekõnni sarjal saab osaleda võistkondadena – ühes tiimis neli inimest. Erinevalt Tervisejooksu sarjast saab Tervisekõnnil osaleda ka individuaalselt. Igal etapil kogub tiim punkte. Maksimumpunkte saavutanute vahel loositakse hooajal lõpus välja peaauhind 30 000 kroonine Baltic Toursi kinkekaart. Lisaks atraktiivsele peaauhinnale loositakse tiimide vahel välja ka väiksemaid auhindu ning ergutusauhindu kogu hooaja vältel.Eesti

Terviseradade projekti üks algataja Eesti Energia väärtustab oma töötajate ja nende perede head enesetunnet ning tervist ja tahab aidata kaasa võimalikult paljudele inimestele jõukohaste tervisespordivõimaluste arenemisele Eestis. Koostöös Swedbanki ja Merkoga on Eesti Energia viimase viie aastaga uuendanud mitmeid looduslikke terviseradu Eestis, sh ka Nõmme-Harku liikumisradasid. Tervisekõnni sarja toetamisega soovib Eesti Energia tutvustada kõigile Eesti inimestele kasulikku ja igale vanusele ning sportlikule vormile sobivat kepikõndi.

Info ja registreerimine
www.stamina.ee/energia
6718548