Eesti Sportlikema Ettevõtte tabelit läks juhtima Tallinna Lennujaam!

17. oktoober 16

Kui seni hoidis selle aasta Eesti Sportlikema Ettevõtte edetabeli esikohta Swedbank, siis Sügisspartakiaad’16 tulemused lennutasid esikohale Tallinna Lennujaama. Ent see ei oli sugugi esikolmiku ainus uudis – neljandat kohta hoidnud Danske Bank trügis end sügismängudega kolmepunktilise edumaaga kolmandaks, lükates poodiumilt välja seni seal püsinud Kalevi.

Üllatajate nimekiri siin aga ei lõppe: SEB, kes püsis seni napilt esikümnes, kindlustas nüüd endale 6. koha. Positsioone on vahetanud ka seni eespool olnud Norma ja Saint Gobain Glass, samuti langes Omniva positsioon – selle napsas endale Tallink. Tublilt on tulemust parandanud ka pea 10 kohta kerkinud Tridens – ent kiireid tõusjaid on teisigi.

Kokku võtab Eesti Sportlikema Ettevõtte sarjas hetkel mõõtu 64 firmat. Edumaad esikümnes teineteisele järgnevate ettevõtete vahel varieeruvad 300 punktist 3 punktini – kui võtta arvesse, et ühe firmaspordiürituse eest saadav punktide skoor võib olla maksimaalselt 400 punkti kandis, võib põnevaid muutusi selles tabelis tekkida küll ja veel.

Kuidas läheb aga meie rahvasportlastel? Kuigi vahed on väikesed, on Parima Rahvasportlase tabelis esikolmikute koosseisud üldpildis samaks jäänud. Siiski on vangerdus toimunud M klassis, kus on end esikohale rebinud Jano Järvelaid Kalevist, jättes sellega selja taha Ivo Stolfoti Tallinna Lennujaamast. Preemiaid jagatakse hooaja lõpul aga 12 parimale M ja N klassis ning 6 parimale M40 ja N40 klassist – seega tasub pingutada ka nende numbrite sisse mahtumise nimel!

Mõlema sarja võitjad selguvad juba 26. novembril Tartus, mil lüüakse kokku Kuldpall’16 tulemused ning jagatakse välja preemiad kogu hooaja parimatele. Kui sinu ettevõtte tiim pole end veel kirja pannud, saad seda teha ja sellega ka võiduvõimalust tõsta SIIN!

Parima Rahvasportlase tabelit vaata SIIT ning Eesti Sportlikema Ettevõtte arvestust SIIT.

14711251_10154612871278841_3413700210633532099_o