Eesti Posti Spordiklubi võitis Firmaspordi Kevade

14. aprill 09

Ivar Jõgeda tehtud stiilne võiduauhindFirmaspordi Kevad 2009 kujunes Eesti Posti Spordiklubi triumfikäiguks. Seitsmest alast võideti viis ja kindel võit saadi üldkokkuvõttes. Teisele kohale tuli Sampo Pank ja kolmandaks Ekspress Hotline

Hoolimata sellest, et Firmaspordi Kevade tulemustefailid nägid kohati välja nagu Eesti Posti spordipäeva protokoll, ei tulnud palju neist võitudest sugugi kergelt ja vastupanuta. Maleturniiril oli õnne nii palju, et võrdsete punktide juures edestati SEB Panka. Kolmanda koha sai Tele 2 Eesti. Kardisõidus edestati kõigest 1 punktiga Normat. Seda võitu hindas Eesti Posti Spordiklubi esindaja Indrek Raig ka kõige magusamaks.

 

Võidukas oli Eesti Posti Spordiklubi ka bowlinguturniiril, kus saadi koguni kaksikvõit. Samuti tulid võidud lamades surumises ja reketlonis. Ainsad kaks ala, kus Postilt võit suudeti näpsata olid korvpall, kus suutis viiendal järjestikkusel korral tiitlit kaitsa SEB Pank ning sõude-ergomeetrite võistlus, kus nelja võistleja peale sõudis kõige kiiremad 2 km Sampo Panga võistkond.

icon Firmaspordi Kevad 2009 – ettevõtete üldine paremusjärjestus