Eesti Posti Spordiklubi tänas eduka hooaja eest oma liikmeid

19. jaanuar 09

Eesti Posti Spordiklubi lõpetas hooaja ilusti oma tublimate sportlaste tänamisega. Fotol keskel tublid rahvasportlased Anneli Undrest (vasakult teine) ja Mari Allese (vasakult kolmas).Eesti Posti Spordiklubi tänas oma tublisid sportlasi 15. jaanuaril suurepärase 2008. aasta hooaja eest, mil võideti Eesti Sportlikema Ettevõtte tiitel. Tänutäheks olid tublimad sportlased kutsutud Linnatetarisse vaatama suurepärast etendust “Eesti Teatri Laulud”. Enne etendust ja vaheaegadel oli broneeritud teatri keldrisaal, kus näidati pildikokkuvõtteid möödunud hooajast ja arutati eelseisva hooaja teemadel.

 

Eesti Posti Spordiklubi juhataja Indrek Raig kiitis oma tänusõnavõtus oma tublisid sportlasi ja Eesti Firmaspordi Liitu, kes firmadevahelise sporditegevuse oma südameasjaks on võtnud.

Külalistena olid üritusele kutsutud ja said ka väikeste sõnavõtuga meenutada möödunud hooaega. Eesti Energia Spordiklubi juhataja Kristjan Jääts kiitis peamiselt Indrek Raigi entusiasmi ja avaldas arvamust, et ilma Raigita poleks Spordiklubi sedavõrd lennukat hooaega teinud. Omalt poolt lubas anda parima, et järgmisel aastal oleks hooaja parima ettevõtte bänner helesinine. Möödunud hooaja tubli konkurendi Nordea Panga esindaja Kristel Kaubi nõustus Jäätsiga, et logo võiks olla sinine, kuid pigem siiski nn. nordeasinine. Omalt poolt kinkis ta Eesti Posti Spordiklubi neli jääkaru kujulist piparkooki, mis aitavad spordiklubi liikmetel kaotatud energia taastada.

Eesti Firmaspordi Liidu juhataja Marti Soosaar meenutas, et alati on kergem tiitlit võita, kui seda kaitsta, kuid kinnitas, et igal juhul on tiitel Eesti Sportlikem Ettevõte 2008 igati objektiivne tunnustus Eesti Posti Spordiklubile.