Eesti Parima Rahvasportlase tabelis näitavad taset vanad tegijad

23. aprill 15

Möödunud nädalavahetusel toimunud Firmaspordi kevadisel spordiüritusel Kevadspartakiaad sai koguda punkte juurde lausa kuuel erineval alal ning seda võimalust kasutasid firmasportlased agaralt ära. Eesti Parima Rahvasportlase tiitli naiste arvestuses teeb ilma Tallinna Lennujaama Spordiklubi, kelle tiimist juhib N40 arvestuse tabelit Mirja Lind ning N arvestuse tabelit Piret Põldsaar. M40 arvestuses hoiab endiselt esikohta Danske Banki Meelis Rebane ning M arvestuses on uus liider Rain Lapikmäe Sidepataljonist.

5D__2236

Foto: Tarmo Haud, kardisõit

Eesti Parima Rahvasportlase tabeli tulemused on võrreldes Talispartakiaadiga suhteliselt muutumatud. Meelis Rebane suutis eelnevate üritustega aga nii palju punkte koguda, et hoidis liidripositsiooni Kevadspartakiaadil osalemata. 350 punkti – on see alles tase! Osalenud firmasportlased tegid aga punktide kogumisel tublit tööd. Hetkel on suurima punktisummaga Mirja Lind, kes on suutnud ürituste peale kokku koguda lausa 412 punkti! Piret Põldsaarel on pärast Kevadspartakiaadi suurepäraseid tulemusi 396,6 punkti, Suurüllataja Rain Lepikmäe kasvatas oma punktisummat 183,6-lt 324 punktini!

Kevadspartakiaadil sai koguda punkte juurde lausa kuuel erineval alal: noolevise, keegel, kardisõit, lamades surumine, minireketlon ning male.

Tervet tabelit saab vaadata siit: Eesti Parim Rahvasportlane 2015 tabel pärast Kevadspartakiaadi.