Eesti Parima Rahvasportlase tabel enne Kevadspartakiaadi

28. märts 14

tt

Peale Talispartakiaadi on Eesti Parim Rahvasportlase tabelis toimunud loomulikult suured muutused võrreldes aasta algusega. Kevadspartakiaadi eel on hea endale konkreetsed eesmärgid seada, mis tulemust oleks vaja konkurendi võitmiseks või mis oleks vajalik punktisumma, et mitte oma head positsiooni käest lasta.

Naiste klassis on esikohal olev Kaija Saarepuu (Eesti Post) kogunud juba võimsad 381 punkti, mille on auga ära teenindu kõikidel Talispartakiaadil Parima Rahvasportlase arvesse minevatel aladel  edukalt  võistelnuna.

241 punktiga on teisel kohal Terje Piirmann(taaskord Eesti Post). Kolmandale kohale jääb Epp Paalberg (Tallinna Linnatransport) 220 punktiga.

 

tNaiste N40+ klassis on punktisummad juba tasavägisemad: esikoha punktisummaks 299, mille on saavutanud Marje Viirmann (Fere). Teine koht kuulub Swedbanki töötajale – Mare Ulp`ile summaga 277 ning kolmas koht Marika Tammjärv( Eesti Post) 263 punktiga.

Kõige väiksemate punktivahedaga on aga meesteklass.  Esikoha 310 punkti  on välja võidelnud Andres Juursalu(Raitwood) . 303 punkti on taganud teise koha Pent Paalberg`ile(Tallinna Linnatransport) ja kolmanda koha ainult 3 punktise vahega  Aimar Hussar(Areal Disain)

Meesveteranide klassis asub esikohal Kaidar Hussar (Areal Disain) 300 punktiga, temale järgneb 269 punktiga Jaak Kanniste (Eesti Post), kelle seljataha jääb 263 punktiga Randy Korb (Fere).

 

Eesti Parim Rahvasportlane 2014 edetabeli hetkeseisu on teil võimalik näha SIIT