Eesti Osavaim IT Ettevõte 2019

06. detsember 18

Sarja eesmärgid

Eesti Osavaim IT Ettevõte 2019 on sari, mis selgitab välja Eesti kõige osavamad IT ettevõtted. Sarja eesmärgiks on väärtustada sportlikku ja energilist IT-ettevõtete kollektiive, kes panustavad oma töötajate meeskonnavaimu kasvatamisele ning heale tervisele. Sarja korraldab Eesti Firmaspordi Liit.

Eesti Osavaima IT Ettevõte sarjast saavad osa võta kõik Eestis tegutsevad IT ettevõtted ning samuti ka kõik ettevõtete IT valdkonna töötajad. Kasutada võib vaid enda ettevõtte töötajaid.

Võistlusalad/Kalender

Eesti Osavaima IT Ettevõtte võistluskalender 2019. aastal on järgmine:

Punktiarvestus

Eesti Osavaima IT Ettevõte aladel arvestatakse ala juhendi järgi teenitud kohapunkte vastavalt Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendile.

Registreerimine

Üritusele registreerimine toimub Eesti Firmaspordi Liidu kodulehe kaudu või kirjutades taavi@firmasport.ee.

Muu oluline

Eesti Firmaspordi Liidul sarja korraldajana on õigus juhendit täpsustada, teavitades sellest osalejaid oma koduleheküljel ning meili teel kõikide võistkondade esindajaid.

Autasustamine

Peale ürituse toimumist autasustakse kolme parimat võistkonda unikaalse karikaga ning auhindadega toetajate poolt.

5 osavaimat IT ettevõttet autasustatakse hooaja lõpetamisel, 16. novembril 2019 ööklubisMaasikas Eesti Firmaspordi Liidu aastalõpugalal Eesti Osavaima IT Ettevõte karikatega ning hooaja parimaid ettevõtteid ka Eesti Firmaspordi Liidu partnerite poolt väljapandud auhindadega.

Koostanud:

MTÜ Eesti Firmaspordi Liidu programmijuht                    

Kunnar Karu                                                

Kinnitanud:

MTÜ Eesti Firmaspordi Liidu projektijuht

Taavi Kruut

Meeldivaid spordielamusi 2019. aastal!