Eesti Ettevõtete Talimängudel on startimas ligi pooltuhat rahvasportlast

01. märts 11

Nädalavahetusel Tartu Lõunakeskuses uisuvõistlusega startivate Eesti Ettevõtete Talimängudel on stardis ligemale 500 talispordisõpra. Ettevõtteid on registreerunud seekordsetele talimängudele ligi 30. Uisuvõistlus tuleb sel korral ilmselt selle talve suurim Eestis, sest võistlusele on registreeritud enam kui 200 kiiruisutajat, kes tõele au andes on küll päris puhtad amatöörid ja mõned isegi algajad.

 

 

Pärast uisuvõistlust liigub kogu seltskond edasi Kuutsemäele, kus on kavas slaalomivõistlus. Õhtul mängitakse mälumängu. Laupäeval proovivad ettevõtted jõudu talvises kalapüügis, murdmaasuusatamises, võrkpallis ja laskesuusatamises. Ööklubis Come Back on kavas ka firmajuhtide mitmevõistluse proloog. Samuti on meelelahutuslikumal spordisõbral võimalik mängida lauamänge ja osaleda leilivõistlusel, mis küll ei lähe ettevõtete vahelisse punktiarvestusse.

Pühapäeval lähevad starti suusatamise paarissprinterid ja toimub reelükkamise võistlus ning firmajuhtide finaalvõistlus. Selguvad kolm parimat ettevõtet talimängudel ja samuti ka kolm parimat väikeettevõtet, kus on alla 50 töötaja.