Eesti Ettevõtete Talimängud 2011 algasid jääl libisedes

04. märts 11

Selle nädala viimane tööpäev ei alanud ~ 400 töötajale tööpõldu kündes, vaid hoopis jääväljal liueldes. Tartus Lõunakeskuse liuväljal avati Eesti Ettevõtete Talimängud 2011 tseremooniaga, kus esines iluuisutaja Sindra Kriisa ning avakõne pidas Tartu abilinnapea Raimond Tamm. Sindra professionaalset esinemist oli ilus vaadata, kuid peagi pidid firmasportlased ise stardijoone taha ritta võtma.

 

Üle 200 firmasportlasest uisusõbra tõmbasid terava teraga jääliikurid jalga ning asusid võistlustulle. Jääl oli võimalik näha nii kiiremaid kui ka aeglasemaid uisusamme, nii edukamaid kui ka ebakindlamaid vertikaalasendis püsimisi, nii pingelisemaid kui ka suurema edumaaga finišeerimisi. Uisutajate tase jäi algajatest professionaalsemate uisutajateni. Kõige põnevam ning ühtlasi kõige kiirem uisusõit tehti M40+ finaalis, kus Sulev Lokk Ekspress Hotline`ist võitles end veel viimastel meetritel esikohale ning võttis ülinapi võidu Eesti Posti võistleja Argo Serveti ees. Sulev kommenteeris, et teatud meestel on kirg autode, temal aga uiskude vastu.

Meeste vanuseklassis jäi samuti Eesti Posti esindaja, Tarmo Pütsep alla Sampo Panga Vladimir Muratovile, M30+ vanuseklassis aga võtsid Posti sõitjad – Ain Kastan ja Marek Sander – kaksikvõidu. M50+ vanuseklassis võttis võidu Normast Garri Krieger, kes on varemgi häid tulemusi näidanud, jättes teiseks Albert Latõševi Lennuliiklusteenindusest.

Naiste vanuseklassis võttis Sigrid Rõõmussaar (Nordea) võidu Elsa Saksi (Eesti Post) ees. Ka N30+ vanuseklassis jäi teiseks Eesti Posti esindaja, Anneli Undrest, kuid seekord oli edestajaks võistlejaks Elisa Eesti võistleja, Marika Raiski. N40+ esikoha võitis Anne Kanter (Rademar), seljatades Heidi Raudseppa (Jussike). N50+ vanuseklassis jagasid kaks esimest kohta taaskord Eesti Posti võistlejad – Külliki Uusman ning Pärja Soom.

Tulemuste tabelit näete siit:

https://firmasport.ee/dokumendid/doc_download/550-kiiruisutamine-2011tulemused