Eesti ettevõtete parimad bowlingukäed tulevad Swedbankist!

03. oktoober 16

Sügisspartakiaad’16 sai esmaspäeva õhtul alguse Al Mare bowlingust, kus 36 tiimi hulgast selgitati välja kõige paremad bowlingumängijad. Esikoha pälvis oma tiimidega kaksikvõidu saanud Swedbank, teise Tallinna Lennujaam ning kolmanda esimest hooaega firmaspordis võistlev SEB.

Swedbanki tiimi juht Leho Virma jäi pärast võitu tagasihoidlikuks. “Ära kellelegi ütle, aga… JESS!” ei suutnud Virma siirast rõõmu varjata. Ääretult rahul olid ka Tallinna Lennujaama viienda tiimi liikmed: “Kolmas koht, ülikõva!”

Sügisspartakiaad'16 / foto: Ardo Säks

Sügisspartakiaad’16 / foto: Ardo Säks

Finaali mängima jõudsid ka Eesti Laevajuhtide Liit ja Tallink, kes võistlesid finaalvooru pääsu eest külg külje kõrval ja vahetasid jooksvalt muljeid. Selgus, et konkurentide näol on tegu kolleegidega.

Kui Tallink oli eelmise aasta Sügisspartakiaadil saanud end juba teiste Eesti ettevõtete vastu proovile panna, siis Eesti Laevajuhtide Liidu jaoks oli see esimene ja edukas firmabowlingulahing ning kokkuvõttes tuldi 9. kohale.

“Mina mängin täna kolmandat korda. Aga teised on meil tasemel,” kinnitas tiimi ainus naisliige Anni Talts. Selgus, et tiim oli ka reedel enne võistlusnädala algust koos harjutamas käinud. Küsimuse peale, millised on nende trumpalad järgnevatel päevadel toimuvate seast, vastas laevajuhtide tiimi esindaja Janno Laende naerdes: “Kõik!” Selle lubaduse täitmist saame näha juba lähipäevil.

Aga Sügisspartakiaad ei pea olema vaid pelgalt firmaüritus. HRM Tootmise töötaja Harles Kiveste oli just nii nutikas – ja tõi töökaaslased Sügisspartakiaadile osalema kolleeg Raili Juurika sünnipäeva puhul. “Kui juhendis võistlejate kohta täpsemalt lugesin, siis kõlas see täpselt nagu sünnipäevapidu – osalema on oodatud töökaaslased, perekonnaliikmed ja lähedased sõbrad,” naeris ta. Sünnipäevalaps ise viskas ka tiimi parima tulemuse ning viis oma meeskonna sellega finaali, pälvides kokkuvõttes kuuenda koha.

Bowlinguvõistlejaid toetab auhindadega FIFAA ning Sügisspartakiaad’16 jätkub juba teisipäeval mini-reketloniga.

fifaa