Eesti Energia Tervisejooks kutsub harrastajaid jooksma

23. aprill 10

Eesti Energia Tervisejooks kutsub harrastajaid jooksma

Rahva- ja tervisesportlaste seas populaarne Tervisejooksu sari toimub 2010. aastal Eesti Energia nime all. Kaheksandat korda Stamina poolt korraldatav Tervisejooksu sari kestab traditsiooniliselt maist septembrini. Korraldajate soov on pakkuda tervislike eluviiside harrastajatele iganädalast sportlikku pingutust.

“Tervisejooks ja Tervisekõnd on rahvaspordi üks tippsündmustest ja selle populaarsus näitab, et tervis ja sport on inimeste jaoks olulised. Omalt poolt tahame tervislike eluviiside ja liikumise harrastamisele igati kaasa aidata ning ootame ka sel aastal palju innukaid osalejaid nii Eesti Energia töötajate kui ka kõigi spordisõprade seast ,” ütles Eesti Energia juhatuse esimees Sandor Liive.

Kaks populaarset liikumissarja – Tervisejooks ja Tervisekõnd – toimuvad tänavu ühtse nime all. Eesti Energia Tervisejooks algab 5. mail ning seekord joostakse esimesel etapil Kardioru pargis. Sarnaselt eelmistele aastatele, koosneb ka seekord jooksusari 21 etapist Tallinnas ja selle lähistel asuvates metsades ja loodusparkides. Kepikõnni sõpradele mõeldud Eesti Energia Tervisekõnd alustab oma viiendat hooeaga 6.mail Nõmme terviseradadel.

Ka sel aastal on mõlema sarja parimatele tiimidele väärtuslikud reisiauhinnad. Tervisejooksu sarjas pretendeerivad peaauhinnale kõik tiimid, kellel on kõige rohkem punkte ehk need tiimid, kus vähemalt kolm liiget on enim kordi kohal käinud. Tervisekõnni sarjas peab punktide saamiseks etapil osalema neljast liikmest kaks.

Korraldajad ning tervisejooksu ja tervisekõnni toetajad loodavad, et kõik eelmistel aastatel osalenud tulevad jooksma ka 2010. a. Eesti Energia Tervisejooksule või Eesti Energia Tervisekõnnile ning kindlasti on oodatud ka uued jooksu ja kepikõnni  ning looduses liikumise sõbrad. Kiirematele registreerijatele on sarjade koostööpartneritelt mitmeid häid pakkumisi.

Sarjade tutvustuse, juhendi ja registreerimistingimustega saab lähemalt tutvuda www.stamina.ee 

Kohtumiseni jooksurajal!

Info
Urmo Raiend, Stamina 6718548, 5019572 urmo@stamina.ee  

Heddy Ring, Eesti Energia 7152275, 5138281, Heddy.Ring@energia.ee