Dorpat Spas ja Tartu Tervisekliinikus lõõgastud Kuldpallil 15% soodsamalt!

21. november 16

Dorpat Spa ja Tartu Tervisekliinik moodustavad üheskoos hea tiimi: spaapool hoolitseb selle eest, et leiaksid aega lõõgastuseks, tervisekliinik aga selle eest, et lõõgastust saav keha oleks terve ja tugev.

Üheskoos pakuvad nad võimalust külastada end Kuldpalli ajal 15% soodsamalt. Võta pallimängudest paus – ja naudi massaaži, füsioteraapiat ning palju muud. Lisaks panevad nad välja ka auhinnad: Dorpat SPA soolakambri seansi kahele ning rühmatreeningu pääsme Tartu Tervisekliinikusse.

a4-kuldpall-soodustus

dorp

Dorpat SPAs saad suurepärast kosutust nii kehale kui vaimule!

Pakume lõõgastust, et saaksite  võtta  aega iseendale.

Dorpat SPA-s töötavad massöörid ja kosmeetikud, kes teevad massaaže ja kehahoolduseid ning näo-, käte- ja jalgade hoolitsusi. Jätkuvalt töötab spaas soolakamber. Lisaks üksikteenustele pakume erinevaid päevapakette.

Tartu Tervisekliiniku missiooniks on toetada aktiivset eluviisi, ennetada ja leevendada erinevaid valusündroome.

ter

Tartu Tervisekliinikus hoolime Teie tervisest!

Tartu Tervisekliinikus töötavad taastusarstid, nahaarstid  ja ortopeed. Taastusravi- ja füsioteraapia protseduure ning kõiki rühmatreeninguid viivad läbi füsioterapeudid. Rehabilitatsiooniteenuseid osutavad psühholoogid,  logopeedid, eripedagoogid, tegevusterapeut ja sotsiaaltöötajad.

Lisaks on võimalik tulla toitumisnõustaja,  kaaniravi arsti vastuvõtule ning ortopeedi ja füsioterapeudi ühisvastuvõttudele.

Ettevõtetele pakume võimalust tellida meilt hommiku- või lõunapausi rühmavõimlemist, soovitusi töökoha kohandamiseks, füsioterapeudi nõustamist.

Dorpat Spa ja Tartu Tervisekliinik firmaüritusele!

Ja veel on meil Teile ettepanek, et juhul kui Teil toimuvad suvepäevad vms üritused, siis oleme valmis oma meeskonnaga (masöörid, füsioterapeudid) kohale tulema ja üritusele „vürtsi“ andma. Kui tekkis huvi, võtke ühendust: sirle@dorpatspa.ee

Ole kursis meie tegemistega:

www.dorpatspa.ee

https://www.facebook.com/DorpatSpa/

https://www.facebook.com/TartuTervisekliinik/

Alati oodatud kingitus on Dorpat SPA ja  Tartu Tervisekliiniku kinkekaart!