Danske võidutses legendaarsel Kekkose sõidul

06. märts 16

Legendaarset Kekkose suusasõitu pole kolm aastat vähese lume tõttu toimunud. Sel aastal saadi 20. Kekkose sõiduga siiski maha ning kuigi tegemist on avatud spordiüritusega, mitte Talispartakiaadi alaga, võidutsesid mõlemas võistlusklassis just nimelt firmasportlased.

Foto: Tarmo Haud

Meeste võistlusklassis tuli esikohale Meelis Rebane Danskest, kes edestas üldtabelis nii Rait Pallot Swedbankist kui ka viimase Kekkose sõidu võitjat Janis Melbarist.

“Tänu suuskadele ma Pallot võitsin, lippasin laskumistel lihtsalt eest ära,” kommenteeris võitja 14-kilomeetrist sõitu. Meeste arvestuses võistles aga ka näiteks  Tartu Ülikooli rektor Volli Kalm.

Talispartakiaad’16 võistlustabelite jaoks arvestati tulemused eraldi ka nelja võistlusklassi. M40 klassi edukaimate sekka pääses lisaks esipaarile ka Kaidar Hussar Kalevist.

Meeste klassi parimad olid aga Martin Maasik Tallinna Lennujaamast, Aimar Hussar Kalevist ja Hannes Veide Sain Gobain Glassist.

Kekkose sõidu naiste arvestuse üldvõidu võttis Tea Pärnik Kalevist, tema järel oli teine Mare Ulp Swedbankist.

Talispartakiaad’16 võistlusel arvestati tulemused eraldi ka nelja võistlusklassi. Naiste klassi esimene oli Piret Põldsaar Tallinna Lennujaamast, teine Triin Soha Swedbankist ja kolmas Laura Maasik Danskest. N40 esikolmikusse mahtus lisaks üldarvestuse esipaarile ka Heli Zvorovski Swedbankist.

Kekkose 20. suusasõidu ala peasponsor on MyFitness.

MyFitness