Bowlingu parimad otsustasid Kevadspartakiaad’14 üldarvestuse parimad

13. aprill 14

Kirjutas: Kunnar Karu

Kevadspartakiaad’14 viimane ala bowling pidi tooma lõplikud korrektuurid ettevõtete vahelises koondarvestuses ning nii see ka läks. Bowlingu võistluse alguses oli selge, et Eesti Posti Spordiklubi võitu ei suuda ükski ettevõte seekord kõigutada. Küll aga olid kõik võimalused lahti veel kohtadele 2.-5, kus olid enne bowlingut kohad sisse võtnud Swedbank, Tallinna Lennujaama SK, Eesti Energia SK ning Elisa Spordiklubi.

2. ja 3. kohta jäi bowlingu lõppedes lahutama vaid 1,4 punkti ning 4. Ja 5. kohta omakorda 0,4 punkti. Nii otsustava võistlusega oli bowlingu näol tegemist.

IMG_9779BR

IMG_9960BR

 

Nii eelvoorudes kui ka finaalides visati mitmed suurepärased tulemused, mida jäävad kindlasti kroonima Merike Põldmäe (Swedbank) ning Erki Hallangu (Elisa) tulemused, kes suutsid mõlemad visata üle 200 silma – täpsemalt siis 202 punkti. Isiklike rekordite sadu oli seekord samuti märksa suurem varasemast – rõõmuhõiskeid kostus peaaegu kõikidelt radadelt nii eelvoorude kui ka finaalsarja järel.

IMG_9753BR

Finaalis olid kõige tulisemad konkurendid kõrvuti radadel mänginud Swedbank I võistkond ning Eesti Posti I võistkond, kelle vahe jäi lõpuks vaid 16 punkti. Need kaks võistkonda mängisid kõik visked punkt punktis ning võiduvõimalused olid mõlemal võistkonnal veel kuni finaalsarja lõpuni, kus Eesti Postil õnnestus siiski end ette rebida. Eesti Posti võistkond oli motivatsiooni kõrgel hoidmiseks pannud võistkonnaliikmete vahel motivatsioonipaketi välja – kes midagi püsti jätab, see õhtusele peole Venus Club’i kaasa ei saa! Autasustamisel ja õhtusel meeleolukal peol osalemine hoidis kõik võiskonnaliikmed selgelt kursil.

IMG_9969BR

 

Parimad

Parim võistkond: Eesti Posti I võistkond (koosseis: Anneli Undrest, Jaanus Undrest, Christian Mägi, Aavo Kärmas)

Naised: Merike Põldmäe (Swedbank) – 202 punkti finaalis

Mehed: Erki Hallang (Elisa Spordiklubi) – 202 punkti eelvoorus

Ettevõtete arvestus: Eesti Post

IMG_9732BR

Tulemused

Kevadspartakiaad 2014 bowlingu tulemused