Äripäev kutsub ettevõtete juhte Igor Rõtoviga malet mängima

14. september 09

Äripäeva 20. juubeli puhul on kavas 29. septembril Ahhaa Keskuse Tallinna filiaalis üks eriline ettevõtmine. Igor Rõtovil on plaanis anda simultaan 20 laual, kusjuures vastasteks oodatakse ettevõtete juhatuse ja nõukogude liikmeid ning kaasa võivad lüüa ka töötajad ettevõtete tegevjuhtkonnast.

Simultaan algab Tallinnas Vabaduse väljakul kell 15:00. Osavõtutasu simultaanil ei ole, kuid mängijad võtavad endale kohustuse kaotuse korral teha üks annetus summas 1989 krooni Eesti andekaima noormaletaja Ottomar Ladva toetuseks. Mõistagi võib selle annetuse tegijaks olla ka teie ettevõte või ettevõtte spordiklubi. Kui te partii võidate, siis teeb samas summas ülekande ajaleht Äripäev ja viigi korral jagatakse toetussumma pooleks.

Seega ei oma tähtsust kui hästi või halvasti te malet mängite. Heategevaks otstarbeks väikese summa olete oma osalusega garanteerinud nii või naa. Samuti saate igal juhul nautida suurepärast sportlikku pärastlõunat koos teiste ettevõtete juhtidega ja proovile panna oma maleoskused.

Loe läbi kutse ja juhend, kus on sees ka Ottomar Ladva lühitutvustus ja anna oma osalusest märku aadressil info@firmasport.ee

icon Äripäeva kutse Igor Rõtovi simultaanile